Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érdemes ausztriai...

Hogyan érdemes ausztriai munkát keresnem mosogatóként?

Figyelt kérdés

Érdekelne kinek milyen tapasztalata van, illetve kiknek a bevonásával sikerült találni munkát Ausztriában?

Nem tudom mennyire érdemes interneten, közvetítőn, esetleg máshol keresni, valamint mi szükséges ehhez (papírok, intézni valók, egyéb tudnivalók)?


Pályakezdőként, jó német és angol nyelvtudással indulnék neki, maximális elszántsággal, a saját kocsi adott, de szállást nem tudnám finanszírozni mivel az itthoni megélhetésért mennék, akár egész évre is.


Örülnék tapasztalatoknak, tippeknek a kezdéshez, hogy mitévő legyek. Köszönöm előre is!



2012. jún. 26. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Közvetítővel nem érdemes. Én itt találtam állást.


ams.at


Hivatalos, osztrák munkaügyi központ oldala.

2012. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csuhi81 válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor profi közvetítővel mennék. Én ma fogok pályáztatni vele. Magyar viszonylatban egy vagyonba kerül, de kintihez képest elenyésző. Ha érdekel bővebben, irj üzit. Reklámozni nem akarok.
2012. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csuhi81, kérdésem, hogy összejött az ausztriai munka? :-) melyik közvetítőt választottad? Üdv!
2012. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!