Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaadó alkalmazhat felszol...

A munkaadó alkalmazhat felszolgálónak vagy eladónak olyan embert akinek nincs kereskedelmi végzettsége?

Figyelt kérdés
Nappalin tanulok és nyáron szeretnék ilyen munkát vállalni,de nem ezt tanulom,van rá esély hogy így alkalmaz valaki?

2012. júl. 2. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Felszolgálót nem tudom, de eladónak simán. Sőt, jobban is szeretik ha valaki szakképzetlen, mert nem kell annyit fizetni. A nagy áruházláncokban (Tesco, Auchan, stb.) nincs is eladó, csak árufeltöltő, sima érettségivel csinálják.
2012. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem még érettségim sem volt, és egy pub-ban nyomtam pultosként.Munkaköri megnevezésem betanított pultos volt.
2012. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!