Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Drasztikus fizetéscsökkenés-ve...

Drasztikus fizetéscsökkenés-veletek történt ilyen? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés
A drasztikust úgy értem, hogy mondjuk negyedére, ötödére csökken a fizetésed. Valaki átélt már ilyet? Hogy rendezkedtél be az új helyzetre?
2012. júl. 2. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég drasztikusnak mondható, hogy a főnök a 110es fix fizetést önkényesen 26e-re vitte le, mert neki olyanja volt? Hogyan éltük meg? kölcsönkéregetésekkel, amíg nem lett új munkahely.
2012. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző önkényes fizetéscsökkentésre kiváncsi lennék.


Én az idei évben 30.100 forinttal kevesebbet viszek haza, mint tavaly. Az állam által előírt kötelező emeléssel is csak 89.000 Ft a nettó fizetésem. A csökkenés abból adódik, hogy elvonták az adójóváírást (12.100,-), valamint az adómentes étkezési jegyet (18.000,- Ft).


Hogyan éltem meg: K.rva szarul.

Úgy rendezkedtem be, hogy "fogyókúrázom".

2012. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iszonyat spórolással.


Boltban nagyítóval nézem az árakat, kaját, fizetendő dolgokat előre tervezem.

Autóhasználat minimális mértékben, ahova csak lehet, gyalog megyek.

Hús hetente 1X van ( vasárnap:)

Többi napokon levesek, főzelékek, olcsón elkészíthető ételek( mondanom sem kell, hogy kizárólag itthon eszünk, étterem de még a "kifőzde" is nuku).

2012. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!