Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhetek egy budapesti...

Mennyit kérhetek egy budapesti munkahelyen mérnökként?

Figyelt kérdés
2 diploma(egy főiskolai és egy egyetemi különböző szakon), német nyelv B2 teteje, angol B2 eleje és egy év tapasztalat ugyanazon a részlegen, amelyen most bértárgyalás lesz.
2012. júl. 2. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés információ tudatában egy átlagot mondok:


br. 600.000.+ 50 cf.


Ha olyan a munkakör, akkor +laptop +autó +csúcstelefon.

2012. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudjuk, hogy milyen mérnök vagy és milyen cégnél. De szerintem nem is vagy az, mert azért ilyen primitív kérdést nem tesz fel egy olyan végzettségű ember, mint amit itt vázoltál.
2012. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Bruttó 90.000 + napi egy ingyen hamburger, ha az asztalokat is letörlöd. :DDD
2012. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak egy átlagra lettem volna kíváncsi mindenféle konkrét információt kerülve.
2012. júl. 2. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök? Bár 1 év tapasztalattal, majdnem kezdőként sokra ne számíts, főleg ha környezetmérnök-kertészmérnök stb. vagy, akkor örülj, ha lesz munkád. Bár manapság az elvileg keresett gépészmérnökök sem keresnek jól, pályakezdő ismerőseim nettó 100-180 között keresnek.
2012. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az nagyon nem mindegy, hogy agrármérnök vagy villamosmérnök vagy.


Vannak villamosmérnök ismerőseim.

Pályakezdőként olyan 280-350 a bruttó.

De lehet, hogy ezt nem te fogod eldönteni, hanem felajánlanak egy összeget.

A nyelvvizsga csak akkor számít, ha használod is.

Illetve az is számít, hogy milyen egyéb dolgokat tanultál az egy év alatt (pl: kiváló AutoCAD ismerete)

2012. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Autocad már nemigen elég, én nem vagyok mérnök (bár tanultam azt is), mégis tudom kezelni. Ha álláshirdetéseket nézegetsz olyan programok használatát is kérik, amikkel sosem találkoztál. (párom mérnök, nemrég akadt ki ezen).

Magyarországon pályakezdő mérnök ismerőseim (villamos-és gépészmérnökök is) 100-200 között kapnak, ha ez nem elég, irány külföld.

2012. júl. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!