Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes munkát szeretnék...

F94 kérdése:

Internetes munkát szeretnék keresni, amit itthonról is végezhetnék teljesítmény bérezéssel.17 éves diák vagyok, középfokon spanyolul és felsőfokon angolul is tudok. Nincs valamilyen hasznos tanácsotok, illetve nem tudnátok valami ajánlani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress diákszövetkezetnél fordítási munkát. Ott heti x órát kell ledolgozni és úgy osztod be az időd ahogy akarod (általában). És jól meg is fizetik, múltévben néztem: akkor volt olyan ahol 1 órára 1000-1300 Ft-ot is fizetek. Lehet, hogy van teljesítményre is, pl. adnak 10 oldalnyi fordítást és fix árat kapsz, időkorláttal.
2012. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*fizettek
2012. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ismerek internetes lehetőséget,ha édekel írj egy privátot
2012. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

Szovetkezetre mar en is gondoltam, de meg nem neztem utana

Esetleg ha van tapasztalatod tudnal ajanlani?

2012. júl. 3. 01:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam most nem tudom mi a helyzet a szövetkezeteknél, mivel most nagyon munkát sem kerestem, mivel nekem a bejárást macerás lenne megoldani és szinte semmit nem kapnék kézhez minden elmenne utazásra.

Amúgy meg 2 barátom és a tesóm is a rébuszon keresztül helyezkedett el, de ők már május elején érdeklődtek, viszont szerintem te még most is fogsz találni mivel azért a fordítási munkákra nem áll sorba 30-40 ember. Keress rá google-ben biztos találsz, de fontos, hogy diákszövetkezeten keresztül, mert sok internetes munka átverés.

2012. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!