Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy helyezkedjen el a pályake...

Hogy helyezkedjen el a pályakezdő fiatal, ha mindenhová csak a tapasztalattal, protekcióval rendelkezőt veszik fel?

Figyelt kérdés
23 éves, pályakezdő vagyok.

2012. júl. 3. 17:22
1 2
 1/11 niltwill válasza:
Egész pontosan hol akarsz elhelyezkedni (és milyen szakmában)?
2012. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehezen! Ha sem protekció, semmi egyéb nincsen, akkor csak a szerencsében bízhatsz! Én csináltam egy vállalkozást, és őszintén megmondom, én sem szívesen alkalmazok pályakezdőt, mert sok idő még teljes értékű munkát tud végezni.
2012. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak értitek, akkor mi lesz velünk? Ez egy ördögi kör. Sosem lesz munkánk?


Nem rám kihegyezve tettem fel a kérdést, csak úgy általánosságban. Egyébként igazgatásszervező vagyok. A NAV-hoz és jegyzői állásokra adtam be pályázatot mondanom sem kell, hogy milyen eredménnyel....

2012. júl. 3. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Szintén zenész... És még a korunk is megegyezik. Így jártunk.
2012. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: és te mit csinálsz ezek után?
2012. júl. 3. 23:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Lejjebb adom az igényeimet, mást nem tudok:D El kell menni akármilyen helyre, ahová felvesznek, aztán majd csak lesz valahogy...
2012. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nem tudom de ha sikerült nektek - légyszi írjátok meg, hogy!!
2012. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is 1,5 évig szívtam hasonló végzettséggel, most protekcióval lett munkám. Ez sem a legjobb, nem is kellett hozzá diploma, minimálbér, de legalább van. Ha nem nyomtak volna be, akkor lehet még mindig otthon ülnék. Azaz önkéntes munkát végeztem, hogy legyen valami tapasztalatom.
2012. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 hónapja keresek munkát pályakezdőként, már túl vagyok a 800. elküldött emailen és eddig 6 interjún :) Majd októbertől mehetek közmunkára, de legalább nem csatornát kell tisztítanom...
2012. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1,5 éve keresek munkát. 2 interjúra hívtak be, abból az egyik protekciós volt, igaz ott felsültem mert az ismerős "nyomatott" de a főnök akivel a beszélgetés volt, megemlítette hogy nem látja az előző állásaimat. Ekkor voltam 22 éves. Mondom hát az nincs. Na rögtön kitessékelt....

A másiknál meg tényleg alja munka lett volna, de még oda sem hívtak vissza.


Nem tudom mi lesz így velem...

2012. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!