Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Talált már valaki úgy munkahel...

Talált már valaki úgy munkahelyet, hogy hirdette magát mint álláskereső?

Figyelt kérdés

Van ennek értelme?


Ha igen, akkor milyen munkákhoz lehet így jutni?



(van munkám, csak váltanék mert egyrészt bizonytalan, másrészt elég kemény ennyi pénzért)



2012. júl. 4. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a neten hirdettem magam, kizárólag ügynöki munkákkal találtak meg. Szerintem nem érdemes így hirdetni, inkább add be egy csomó céghez az önéletrajzod, még akkor is, ha nem hirdetnek felvételt.
2012. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rendes munkaadók nem fognak így megtalálni. Azok maguknak feladnak egyet valami komolyabb álláskereső oldalon 10 perc alatt, így akár több ezer önéletrajzot is kapnak.

Miért keresgélnének az expresszen a Julika vagyok, irodában dolgoznék, okos vagyok szép és ügyes hirdetések között?

A Zepter és OVB beszervezők viszont ugrani fognak, még hirdesét sem kellett feladniuk, házhoz jön az "anyag".

2012. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!