Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudom kiszámolni a...

Hogy tudom kiszámolni a közalkalmazotti fizetést?

Figyelt kérdés
Egyetemi végzettségem van angol tanárként. Mennyi a fizetésem? 34 éves vagyok, és kérlek, ha tudtok, adjátok meg a linket, ahol ki tudom számolni, és írjátok meg hogyan kell ezt ill. ha valaki tudja, az összeget legyen szíves bruttóban.

2012. júl. 4. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudod megnézni, hogy melyik osztályba tartozol. Mivel egyetemi végzettséged van, rögtön a H osztályban indulsz, ami 129.500.-


Ha már dolgoztál korábban a szakmádban, akkor 2-3 évente van kategória ugrás. (Tehát, ha még nem dolgoztál ilyen munkakörben, akkor az alap kategóriában maradsz)


A nettósítást ez alapján tudod kiszámolni:


[link]


Ez azonban csak kalkuláció, mert, jöhetnek hozzá különböző pótlékok. (osztályfőnökség, mindkét tárgyadat tanítod, akkor többet kapsz, munkaközösség vezető stb.)


Illetve egyéb juttatásaid lehetnek: bérlet, étkezési jegy, ruhapénz (ezek nagyrészt el szoktak maradni)


Ha már dolgoztál más munkakörben (pl: önkormányzatnál) köztisztviselőként vagy közalkalmazottként, akkor magasabb kategóriába kerülsz.


Pályakezdőként kb. 85-90 ezer a nettód.

2012. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!