Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláshirdetésnél fel volt...

Ha álláshirdetésnél fel volt tüntetve hogy X ezer ft/hó az nettóban vagy bruttóban értetendő?

Figyelt kérdés
Sajnos nem írták oda, és gőzöm sincs
2012. júl. 15. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó,de az olyan munkahelyek ahol már ki van írva pénz,azok kamuk általába
2012. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

biztos bruttó?


Nem kamu, megbízható oldal, beszéltem már az illetékessel csak a pénz témát még nem hoztam fel

2012. júl. 15. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Küld már el a hírdetést pm-be,kíváncsivá tettél,de kamu szaga van neki
2012. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem:)

de a topjob-on nem raknak fel kamu szöveget, meg beszéltem az emberemmel, szóval nem kamu az állás.


Miből gondolod hogy kamu? egyáltalán mit értessz ez alatt? nem fizet ki? vagy mégis mit? létező álláshirdetés

2012. júl. 15. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól,hogy topjob még lehet,hogy ilyen kamu házalós meló,meg láttam már olyat,hogy kiírják,hogy fizetés 200.000 forint,de kiderül,hogy jutalékos rendszerű,és nem annyit fogsz keresni,hanem hogy annyit is kereshetsz..
2012. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

itt fel van tüntetve hogy X alapfizetés + jutalék szóval ez adott:) de az állásinterjún minden ki fog derülni.


Mire vigyázzak? Persze csak ha kamu hirdetés gyanús?

2012. júl. 15. 19:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,hogy konkrétan mit kell majd csinálnod,mennyi időre szól a szerződésed,és hogy mennyi a fix havi nettó bér,majd írd már meg,hogy mi volt asz interjún.Amúgy Pesten van ez a munka?
2012. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem nem Pesten, vidéken, megjártam, és igenis létező cég, a fizetés pedig nettóban volt megadva, szóval ez nekem csak jó. Minden nagyon jó, a fizetés, a munka, a körülmények és a város is (albiba kell majd mennem)

A hirdetésből nem következtettem volna arra hogy ilyen klassz:) persze még nem választottak ki, de esélyes vagyok. Jött közben egy másik lehetőség is, elmegyek nem akarok két szék közül a pad alá esni.....

Lenne egy kérdésem ha megyek interjúra illik azt mondani hogy gondolkozási időt kérek hogy elfogadjam e, csak mert így 2 vasat fogok a tűzben tartani? Ha netán azonnali kezdéssel keresnének munkatársat

2012. júl. 16. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Addig amíg míg nem írtál alá szerződést addig semmi nem biztos,szóval csak okosan erről a nettós pénzről,mert nekik te bruttóba vagy amúgy...
2012. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sőt még a bruttónál is többe kerülök nekik
2012. júl. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!