Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi legyek inkább pszichológus...

Mi legyek inkább pszichológus vagy orvos?

Figyelt kérdés
mindekettő érdekel de nem tudom eldönteni,szeretnék érveket,ellenérveket.
2009. júl. 13. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindketto erdekel, akkor egyertelmuen orvos. Orvoskent sosem lesznek elhelyezkedesi, megelhetesi gondjaid, mig pszichologuskent ez nem feltetlenul lenne igy.
2009. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen orvos. Rengeteg a szakirány, külföldre is nagyon jó eséllyel mehetsz ki, szeretik a magyar orvosokat. Én személy szerint a pszichológiában jelenleg nem látok potenciált, elég durva pénz kell ahhoz, hogy magánpraxist tudj indítani az egyetem után, addig meg mehetsz börtönpszichológusnak, szakmádon kívül dolgozhatsz, stb. De ezt NEKED kell eldöntened, viszont a kémiát és a biológiát nagyon tanuld.
2009. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő érdekel, legyél pszichiáter. Az orvos is, és pszichológiával is foglalkozik.
2009. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!