Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún ezt megtehetem?...

Állásinterjún ezt megtehetem? Többi lent

Figyelt kérdés
Állásinterjúra megyek holnap egy közigazgatási szervhez. Nem készültem magára az állásinterjúra mert fejvadász cégen keresztül talált rám a szerv. De nekem a hét további részében(csüt,péntek,szombat,vasárnap)elfoglaltságom van. Olyan elfoglaltság ami a szívemhez közel áll és az évben csak egyszer van. Mondhatom azt, hogy ha tegyük fel engem választanak és megkérdezik, hogy mikor kezdenék, hogy azt mondom, hogy jövő hét hétfő?

2012. júl. 16. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondhatod.
2012. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád? Legalább látják, hogy nem csak arra vársz, hogy ők mikor hívnak. Van hasonló tárgyalási stratégia is.
2012. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!