Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy igazoljam, hogy nem...

Hogy igazoljam, hogy nem voltam munkába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diákmunkába járok és előző héten volt egy nap, amit kihagytam, viszont dokihoz, akkor nem mentem el(gyomorrontásom volt) és azt mondták le kell igazolonom azt a napot. Ebben az esetben hogy tudok igazolást kérni? vagy milyen fajta igazolást kérjek? Légyszi, aki tud segítsen, nem vagyok jártas ebben. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 17. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
az a baj, hogy utólag nem tudsz az orvostól igazolást kérni, mert a naplószám miatt nem adhat már ki
2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazolást kiadhat naplószám nélkül is, sőt 3 napra visszamenőlegesen még táppénzre is vehet (ami komolyabb, mint egy orvosi igazolás)

Beszélj az orvosod asszisztensével!

2012. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!