Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » önéletrajzot adtam be, válasz...

önéletrajzot adtam be, válasz érkezett e-mailbe megszólítás ki legyen?

Figyelt kérdés

jött egy e-mail pld: kis_Nóra@kkkk.ll-tól érkezett

És a végén hogy tisztelettel: Nagy István igazgató


Most akkor hogy ha a nő nevéről jött az e-mail akkor Tisztelt Kiss Nóra


Vagy az igazgató nevére? Tisztelt Nagy István legyen a megszólított?

(a nevek nem valódiak)


Elvileg az igazgató küldte de mégsem írhatom azt ha a nő küldte? :S

Tippek?


2012. júl. 18. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a nevére címezd, aki aláírta. Nagyobb az esély, hogy az e-mail cím nem stimmel, minthogy valaki a saját aláírását rontotta el. Illetve az is lehet, hogy sablonlevél, bemásolt levél, de szerintem az aláírást vedd figyelembe.
2012. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hogy ronthatja el vki a saját e-mail címét? sztem az igazgató megbízta hogy küldje el a leveleket, kérdés hogy ki olvassa el.

Csak mert épp bárki foglalkozhat vele

2012. júl. 18. 15:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha elküldöm a nőnek küldöm a levelet,hozzá érkezik így tehát az ő nevét kell odaírni?
2012. júl. 18. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is annak címezd aki aláírta. Úgy is őt fogja érinteni az ügy, nem a titkárnőjét. Gondolom nem ő fog interjúztatni, meg nem neki fogsz dolgozni, szóval azt vedd figyelembe, akinek szánod egyébként is a mondandód..szerintem
2012. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván az igazgatónak szól majd a levél, nem a titkárnőnek, tehát mindenképp őt írd bele, mindegy, milyen címről jött.
2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

győzött a többség:)

Köszönöm a válaszokat

2012. júl. 18. 16:09
 7/10 A kérdező kommentje:

még 1 kérdés: ha kell egy hozzájárulás hogy az adataimat kezelhetik és tárolhatják akkor wordbe csináljam vagy az e-mail részeként elég?

Ha wordbe akkor mit írjak középre ? "hozzájárulás"???

2012. júl. 18. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogy ronthatja el vki a saját e-mail címét?"


A levelet biztosan a hölgy (titkáérnő?) küldte, a főnök nevében. Ettől még ha válaszolsz, akkor annak válaszolsz, aki a levelet küldte, tehát Nagy Istvánnak.

2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen hozzájárulás dolog többnyire abból ás hogy be X-eled h igen hozzájárulok, nem kell semmit írnod.
2012. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez az többnyire, ez más eset:)
2012. júl. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!