Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákszövetkezetről vélemények?

Diákszövetkezetről vélemények?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani megbízható, nem lehúzó diákszövetkezetet?

+ Tudnátok írni tapasztalatokat?



2012. júl. 19. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

ÉN már nem vagyok diák de a hugom az.

Hát most így (lhet h csak nyáron) de nem túl "kedvesek".

Minden munka 18 év felett van, lassan nagyobbak a követelmények mint egy rendes munkahelyen.

Minimum angol/német nyelv.. Minimum ilyen/olyan véglettség (szakma, nem érettségi!)



18 éves kor alatt már nem is lehet dolgozni??

2012. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez igaz, 18 év alattiaknak max. a mezőgazdasági munka jut kb. Egyébként meg az összes lehúzó, mivel a mai árak mellett nevetséges az órabér... 535 ft 16%-os adóval??? 8 óra munkával kapsz konrkétan 3600 ft-ot egy napért...


Pénztáros munkát egyébként ne vállalj szerintem. Pont volt osztálytársam szívta meg. Valamelyik h*lyegyerek aki az ő kasszáján tanult be, napvégére 4400 ft-ost mínusszal zárt. A sráccal befelezték, így 2200 ft-al máris kevesebbet kap ismim... :(

2012. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!