Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok kilépni a....

Hogyan tudok kilépni a. jelenlegi munkahelyemről, ha olyan állást találok, ahol másnap már kell is kezdeni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak közös megegyezéssel.
2012. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Robi.88. válasza:
nézd meg a szerződésed, h mi van benne, de vmennyi felmondási időd tuti van.
2012. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 hónap a minimum felmondási idő, de itt csak 80e ftot kapok, a másik helyen meg 130e ft lenne, mondtam is bent, de nem tudtak értelmeset mondani, mondom, hogy akkor maradok de legalább annyiért, mint a másik helyen. Így is minimálbérre vagyok bejelentve, ott még rendesen be lennék jelentve, párom gyesen van, családival kap 37e ftot, alig jövünk ki.
2012. júl. 23. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg van felmondási idő, de ilyen esetben nem szokták kitölteni. Mit tud veled csinálni, ha közlöd, hogy holnaptól nem mész be? Esetleg annyit, hogy visszatartja a papírjaidat. Azt amúgy sem fogják neked egy héten belül kiadni. De nem szoktak perelni a felmondási idő miatt, nagy macera, nem éri meg. Aki meg menni akar, hiába is marasztalják, mert akkor nem fog normálisan dolgozni, úgysem.

Ha meg már van új állásod, szerintem az sem baj, ha egyoldalú a felmondás.

2012. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robi.88. válasza:
Mondjuk ez tény h túl sok mindent nem tudnak csinalni veled ha menni akarsz:)
2012. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!