Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún az olyan kérdésr...

Állásinterjún az olyan kérdésre, hogy hogy látod magad pár éven / 5 éven belül, mi a jó válasz?

Figyelt kérdés
Szoval erre mégis mit válaszoljon valaki főiskolásként? Most mégse mondhatom azt, hogy én leszek a CEO, de azt se hogy takarító leszek... Mi erre a kérdésre az optimális válasz, hogy ne legyen nagyképű, meg alá se becsülje az ember magát?
2012. júl. 23. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ilyenkor célszerű magánéleti dolgokat mondani, én azt szoktam, abba nem nagyon lehet belekötni.
2012. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hátha lány vagy akkor azt ne mond, hogy két gyereket szeretnél d. Mert akkor tuti nem vesznek fel. Ja és ha nem jön szóba még a barátodat se említsd meg.
2012. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan munkahelyre pályázol, aminek köze van ahhoz amit tanulsz akkor nagyon egyszerű a válasz: miután megszerezted a diplomát a szakmádban szeretnél minél több tapasztalatot gyűjteni, előrelépni.


A gond akkor kezdődik, ha olyan helyre jelentkezel, amit csak átmenetinek gondolsz, mert azt ugye nem mondhatod, hogy te más vonalon akarsz majd dolgozni. Erre valami semleges dumát kell kitalálni, de az az állástól is függ.

2012. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nehéz kérdés, mert ha túl karrierista vagy, nem vesznek fel, mert fél a leendő főnököd, hogy kitúrod. Ha meg nem vagy az, akkor az sem fog tetszeni. Ez az adott cégtől is függ. Ha nincs előlépési lehetőség, nem fognak örülni, ha túl karrierista vagy. Mert arra fognak gondolni, hogy csak ugródeszkának használod őket, és továbbállsz, ha lesz egy jó lehetőség.

Én azt mondanám, hogy majd meglátjuk, hogy tudok beilleszkedni a céghez, annak fejében tudok majd nyilatkozni.

2012. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. válaszoló igen én is így gondolom, meg hát szakmai gyakorlatot keresek főként, szoval ezért is nehéz erre válaszolni... meg voltam egy cégnél pl interjún konkrétan gyakornokot keresnek fél évre!, erre fel megkérdezik, hogy képzelem el magam 5 év múlva.... (most csak én nem látom relevánsnak a dolgot?) Ma is voltam interjún, ugyanígy megkérdezték, bár ez más volt, de mivel eléggé gyakran kérdezik most már, ideje lenne valamit kitalálni rá.
2012. júl. 23. 23:24
 6/6 anonim válasza:
Tőlem is kérdeztek már ilyet, sztem elég nehéz kérdés. Megfogadtam, h azt mondom legközelebb erre a direkt zavarba hozó kérdésre, hogy, ha felvesznek, és belejövök , akkor majd tudok erre válaszolni, most hogy még a konkrét feladatokat sem tudom nem.
2012. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!