Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes megcsinálni a mérlegké...

Érdemes megcsinálni a mérlegképes könyvelő tanfolyamot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég keresett szakma, de jobban teszed, ha már most elkezdesz keresni egy könyvelőirodát, aki betanít. Sajnos a tanfolyam után még 3 év, hogy regisztráljanak, és akkor nyithatsz saját irodát. Másnak dolgozni nem nagyon éri meg, csak ha saját irodád van.

Én már megcsináltam, most járok tanulni, diákoknak járó órabért kapok. És ez még jó, mert van ahol te fizetsz. Szóval én sem biztos, hogy kibírom ezt 3 évig, mert valamiből meg is kéne élnünk. Attól függ hány éves vagy, van-e családod.

Ha van összeköttetésed, meg multis tapasztalatod, akkor ott viszont elég jól fizetnek a pénzügyi osztályokon. Csak hát oda bejutni! Én próbálkozom egy ideje, de még az állásinterjúkig sem jutok el.

2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!