Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne értelme pályázatírás és...

Lenne értelme pályázatírás és projektmenedzsment tanfolyamot elvégezni 25 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni biológusként, és azon gondolkodok, hogy elmenjek-e erre a tanfolyamra. Nézelődtem a neten, és ennél csak sokkal drágábbakat találtam (80, 100, 150 ezer). Az ELTE karrierközpontja szervezi, és teljes áron 50 ezer lenne, de hallgatóknak és volt hallgatóknak féláron van. Szóval csak nem átverés...


A kérdés tehát, hogy van értelme a biológus diploma mellé ilyet szerezni, vagy semmit nem érnék vele?


2012. jún. 21. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem a tanfolyamoknak semmi értelme. 25 e Ft-ért mégis mennyi ideig tart ez a képzés? 1 hónapig? Nem fogja senki komolyan venni. Minden normális álláshoz manapság már szakirányú diploma és tapasztalat kell.
2012. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem volt egyértelmű a kérdésem.


Mivel most végzek biológusként egy 5 éves képzésben, nem célom, hogy inkább elvégzek egy pályázatíró tanfolyamot, hogy abból éljek meg. Összesen 5 alkalom (hétvégente), 7 óra/alkalom.


Biológusként segítene állást találni a pályázatíró tanfolyam?

2012. jún. 21. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!