Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható és biztos...

Mennyire megbízható és biztos jövelemszerző forrás a Zeekrewards nevű cég? Mik a tapasztalatok? Mennyi pénzt érdemes befektetni, ha egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés
Kérem, aki komolyan tud is valamit erről az egészről és benne van az írjon!

2012. júl. 24. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt olvass utána:

[link]

2012. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Faferi ***** válasza:

Szerinzem érdemes. Ezen a linken minden tudnivalót megtalálsz és mindezt magyarúl,érthetően.

[link]

2012. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A zeekrewardssal kőkeményen kereshetsz!


Mivel én már benne vagyok az üzletben, és tudom, hogy nincs párja jelenleg, ezért nem fogok senkivel sem vitatkozni, és nem fogok senkit sem győzködni, inkább leírom az én tény adataimat:


Az idén január 28-án regisztráltam és 110 dolcsit tettem bele,5 embernek ajánlottam. Jelenleg a tőkém 1200 dolcsi, napi jutalékom 20 dollár. Mindezt napi 5 perces munkáért. Azért ez nem rossz pénzkereset, ugye? Főleg ha azt is ide írom,hogy a cég napra pontosan fizet! Ez sajnos manapság a munkáltatókra sem mindig igaz!


Nem kell ide jönnie annak,aki hitetlenkedik, vagy mint a papagáj ismételgeti hogy ez piramis. Már csak azért sem az, mert ide nem kell behozni embereket, csak lehet.


Aki pedig sokallja a 10 dolláros havidíjat, az költsön havonta 10 ezret arra hogy munkába jár + ruházkodásra, vagy esetleg a kötelező tanfolyamokra,stb.

Ingyen sajt, csak az egérfogóban van!


Akik viszont akarnak egy kis mellékest keresni, vagy most a neobuxon, meg más hasonló oldalakon kattintgatnak havi 1 dollárért,azoknak őszintén ajánlom a Zeekrewardsot. :)


Ha érdekel az üzlet csínja-bínja, jelezd! Szívesen segítek. Bárkinek.

2012. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És persze csatlakozzanak alád... :)
2012. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Kiegészíteném még az előzőt, mert a kérdésedben benne volt hogy mennyire biztos jövedelem szerző forrás a Zeekrewards?


Biztos hogy akár csak 1év múlva még a munkahelyeden leszel és nem rúgnak ki? Biztos hogy a bankban lévő pénzed ki is tudod majd venni, nem lesz bank csőd? Biztos hogy a boldog házasságod boldog is marad? Biztos hogy az euró, vagy dollár ...


Sajnos, ma már semmi sem biztos! De bíznunk kell!

2012. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4.!


Mindenkinek saját döntése hogy mit akar.

2012. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!