Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretném elküldeni az önéletr...

Szeretném elküldeni az önéletrajzomat egy bizonyos céghez, de nem egy konkrét állásajánlatra. Ilyen esetben hogy fogalmazzam meg a levelet, aminek mellékleteként küldeném az önéletrajzot?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 10:42
 1/2 anonim válasza:
Épp tegnap olvastam egy ilyet és ott úgy írta egy tanár jelölt, "hogy amennyiben az iskolai végzettségemnek megfelelő állást tudnának most vagy a későbbiekben ajánlani, úgy nagyon szívesen dolgoznék az Önök intézményében, mivel lakóhelyemhez közel van. Várom szíves válaszukat." De a mivel után lehet mást is írni. pl. mert pont a lakóhelyemen van, vagy még azt is, mert valamikor én is itt tanultam vagy mert nagyon pozitív véleményeket hallottam vagy pozitív véleményem van az intézményről. De az sem baj, hogy ha nem indokolod, hogy miért is pont ott akarsz dolgozni, de a motivációs levélben illik beírni. Ez most igaz egy tanári állásra való jelentkezés, de hasonló az egyéb álláshelyre való pályázás esetén is. Azt sem árt beírni egy motivációs levélben, hogy te mennyire szereted ezt a szakmát és azért választottad hivatásodul. Esetleg belehet írni azt is, hogy a további karrieredre nézve itt lehetőséget látsz az előmeneteledre. Na kb. ennyi. ha van még kérdés írjál.
2012. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek. Konkrétan kinéztem egy céget, végülis az első válasz adott némi ötletet a megfogalmazásra, és elküldtem. Vissza is írtak, hogy megbeszélik a vezetőkkel, hogy lenne-e nekem való pozíciójuk, és hamarosan visszaszólnak.
2012. aug. 1. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!