Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a kereskedelmi...

Melyik az a kereskedelmi platform, ahol a legeredményesebb tőzsdézőkre lehet "fogadni"? Azzal reklámozzák, hogy szaktudás nélkül lehet lemásolni a sztárok eredményeit. Kinek mi a véleménye erről a kereskedési módról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy szaktudás nélkül le lehet másolni a sztárok eredményeit? Milyen sztárokról beszélsz? És mi alapján méred le hogy ki a legeredményesebb tőzsdéző? És miért fogadnál rájuk? Ezt az egészet nem értem.


Egyébként kereskedői platform, nem kereskedelmi.

2012. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2# válaszoló...


Az első már megadta a linket, ahol utánajárhatsz a dolognak.

Előzetesben annyit, hogy ezen a platformon a többi kereskedőnek megtekintheted a teljesítményét, és az eddigi kereskedéseit részletesen is. Elemezheted a grafikonjait, és a számadatait. Minden infó nyilvános, kivéve, hogy mennyi pénzzel is kereskedik. Toplista is van, amelyen különböző szempontok alapján sorba rendezheted a top tredereket, akiket a kérdésben sztároknak neveztem, így könnyen kiválaszthatod a neked tetszőket. Ezután egy kattintással lemásolhatod az ügyleteiket.

A nyelvet magyarra is állíthatod, ha nem bírsz annyira jól angolul. Ami számomra meglepő volt, hogy a regisztráció után pár órával felhívott egy nő erős távolkeleti akcentussal a számon, amit a regiben megadtam, és kedvesen megérdeklődte, akarok-e majd kereskedni komolyan,ismerem e a funkciókat, stb.

Egyébként még mindig örülnék, ha ráakadna erre a kérdésre valaki, aki próbálkozott már ezzel a módszerrel...

2012. aug. 5. 00:34
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi van, hogyha ezen "sztár"-kereskedők stratégiája pont nálad mond kudarcot, mert mondjuk az éppen fennálló piaci környezet nem kedvez neki? Ha nem ismered a stratégiáját, akkor ezekre mind nincs rálátásod és vaktába kockáztatod a pénzedet. És ahogy olvastam, csak valódi pénzzel lehet ezt igénybe venni, vagyis egyből valós pénzt vesztesz, ha valamit elszúr az a bizonyos kereskedő.


Ahhoz, hogy tudd, mennyit kockáztatsz pozíciónként, tudnod kell, hogy hol van a veszteség-stop helye és a profitkivété. De ha nincs rálátásod a stratégiájára, akkor ezeket se tudod kiszámolni. Nekem ez az egész nagyon labilisnak tűnik.


Én sokkal jobban bízom a saját stratégiámban, ami tudom mi alapján működik, átlátom a pozíciókezelést, a kockázatkezelését, hogy mikor miért csinálok stb. Nem hiszem, hogy a piac működése és az árstruktúra beható ismerete nélkül bárki is tartósan jövedelmezően tud kereskedni.

2012. aug. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a szolgáltatást nem vettem igénybe, de azt javaslom, hogy maradj távol az etorotól, ha jót akarsz magadnak, és komolyan akarsz kereskedni. Egyszerűen borzasztó a felülete, eszköztelen, csúszik, lassú, a grafikonokat visszamenőleg manipulálják, borzasztó amatőr, és csak a kezdők pénzének az elszívására van kitalálva. Maximum bohóckodásra jó játékpénzzel, de ha komolyan gondolod a kereskedést, azonnal keress egy rendes profi felületet és hagyd a francba az etorot.
2012. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!