Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pilóta vagy egy állatorvos...

Pilóta vagy egy állatorvos keres többet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a pilóta.
2012. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Apám pilóta, állatorvost nem ismerek, de apám elég jól keres. (De számít az is, milyen pilóta, pl. kapitány-e vagy csak elsőtiszt, meg milyen régóta repül, meg hogy hol...) A kezdők sem keresnek gondolom azért rosszul.
2012. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a pilóta sokkal többet keres, bár van akinek nagyon bejött az állatorvos is
2012. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A pilóta jobban keres, mint az állatorvos :)
2012. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Lehet,hogy a pilóta jobban keres,de elég életveszélyes állás.Az állatorvosi biztos munka,és megélhetés szép hivatás.Ha jó vagy bioszból,kémiából inkább azt csináld.(persze ez egyéni vélemény,én nem lennék sose pilóta,még repülni sem voltam sose,irtózom tőle :) )
2012. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Előző nagy hülyeséget írt arról hogy milyen veszélyes, amúgy a pilóta sokkal jobban keres.
2012. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hátr nem azért,de a pilóta veszélyesebb foglalkozás,mint az állatorvos,jó lenne ha gondolkoznál...
2012. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kb. pont annyira veszélyes a pilóta állás mint gy irodába ücsörögni egész nap. Kb. ugyanannyi az esély arra, hogy valami komplikáció lépjen fel repülés közben mint arra hogy rádszakadjon az iroda plafonja. Még kevesebb hogy az a komplikáció lezuhanáshoz vezessen.
2012. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindegy,szerintem ez egy parttalan vita.Logikusan belegondolva a levegőben,földtől nemtudommennyi kilóméterre nyilvánvalóan nagyobb veszélben vagy,mint egy rendelőben,éppen oltást beadva egy macskának.
2012. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És akkor vedd hozzá, hogy statisztikák bizonyítják, hogy ha autóba ülsz, kb. 13x nagyobb az esélyed egy halálos balesetre, mint egy repülőben... ez TÉNY.


Végülis marhára veszélyes... :)

2012. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!