Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek munkaközvetítőt?

Hogyan keressek munkaközvetítőt?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék munkát vállalni. Végzettség és nyelvtudás is van. Időm viszont nincs. Mindegy milyen munka, mosogatni is szívesen mennék. Az alábbi sornál több segítségre lenne most szükségem: "Írd be a google-be hogy munkaközvetítő". Köszönöm előre is!

2012. júl. 30. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig sok variáció nincs,ha ha nincs időt kutatni,utána járni a dolgoknak.

Így marad a google, ahol a kevéske idődben kutatsz külföldi munkák terén, vagy egy nap megveszed a repülőjegyet,kimész az adott országba,és a jó nyelvtudásoddal állást keresel.

Nem tudom melyik nyelv, melyik ország a célod,de tapasztalatból mondom,hogy Angliában sokszor úgy hirdetnek munkát,hogy csak a kirakatba teszik az álláslehetőséget.

(én kint élek,és ma is hazafelé jövet 3 helyen is láttam ilyen hirdetést)

Én azt mondom,hogyha nagyon külföldön akarsz dolgozni,akkor csinálj időt magadnak a szervezéséhez,állás kereséséhez.

2012. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!