Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok a Croisi Europe-...

Tapasztalatok a Croisi Europe-ról? Illetve a többi hajós cégről?

Figyelt kérdés
Szobalányként szeretnék elhelyezkedni hajón!
2012. júl. 31. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
12 éve dolgozom a cégnél, csak jókat tudok neked mondani, de most nem olyan könnyű bejutni, hacsak nincs valami ismerősöd. Augusztus végén megürül egy pincér hely az egyik dunai hajónkon.
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

A dunarapszódia hirdeti most nagyon őket,hogy van náluk felvétel. Azért is gondoltam,hogy jelentkezem! :)

Az egyik ismerősöm kint dolgozik,őt is kérdeztem. Neki is tetszik,de sok negatívumot is olvastam róluk az interneten.. És így ennyire ismeretlenül azért nem szeretnék belevágni. Minél több infót szeretnék gyűjteni,mielőtt jelentkezem.De azért le se szeretnék maradni erről a lehetőségről! :)

2012. aug. 14. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdésem még azért lenne,hogy milyen kérdéseket tesznek fel az interjún? Ilyenekre gondolok,mint pl.: Miért épp a hajózás?Mik a terveim?...
2012. aug. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!