Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátra és karra erősíteni,...

Hátra és karra erősíteni, illetve hasról és kicsit combról szeretnék fogyni. Milyen gyakorlatok lennének megfelelőek, és a tapasztalatok szerint mennyi idő alatt lesz érzékelhető változás?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Soha életemben nem sportoltam, kiskoromtól ellógtam még a testnevelés órákat is. Rendszeres hátfájással küszködöm, illetve az elmúlt fél évben rám jött pár kiló felesleg, főleg beles vagyok. Most elhatároztam, hogy életmódot váltok, első sorban a fizikumomat szeretném javítani, mert nagyon nagyon gyenge vagyok. 164cm/68-70kg közt, elég vastag csontozattal, egy tízest szeretnék ledobni. Az étkezés elég egyhangú, amire pénz van alapon. Felülés, súlyzó (3 és 7 kg-os van), expander, törzsemelés, guggolás megy egy hete, napi 2-3x 5-10perc, többet nem bírok. A futástól és nyilvános sporttól elzárkózom, de bármi más gyakorlat érdekelne. Mit ajánlanál?
2012. júl. 14. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy vastag csontozat.

Egyszerre izmot növelni (erősíteni) és fogyni nem lehet.

Hogy fogyni hogyan lehet, le van írva 6e23szor minimum. Jó keresést!

2012. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!