Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány napig kell várni, h egy...

Hány napig kell várni, h egy cégtől, ahol állásinterjún voltam visszahívjanak?

Figyelt kérdés
volt egy első kör, amin túl jutottam, behívtak még egyre, ami tegnap délben volt. Mivel két különböző nővel kellett beszélgetnem, és az első volt a hr-es, aki közben kiment, nem volt alkalmam megkérdezni, h meddig várhatok az eredményre. Szerintetek kb meddig reménykedjek?
2012. aug. 3. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon változó... bármeddig. Még az is lehet, hogy felvesznek valaki mást, és nem válik be. Általában ilyenkor "listát" állítanak a jelöltekből, és sorban értesítik őket - ha az első nem vállalja, akkor a másodikat veszik fel, stb. stb.

Túlzottan ne éld bele magad, keress közben mást is, de elvben bármikor visszaszólhatnak.

2012. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt mondta a nő, h egy 20 fős csapatot kell összeszedniük most. folyamatosan bővítenek, ha megvan a 20 fős csapat akkor elkezdenek újabb 20 főt gyűjteni. mindig két hét csúszással kezdődnek a munkaviszonyok.
2012. aug. 3. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindíg?..

Hát, eléggé kamusnak tűnik nekem.Szerintem keresgélj tovább nyugodtan és ezekre ne nagyon várj.Én ezzel csak végszükség esetén próbálkoznék.

2012. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 fős csapatot? Milyen munka ez? Értékesítés?
2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem mindig, de most indul egy új projekt. Ez egy nemzetközileg elismert cég, biztos h nem kamu
2012. aug. 3. 10:56
 6/8 A kérdező kommentje:
ügyfélkapcsolati szolgáltató, és most kapott a cég egy megbízást egy másik cégtől, amihez kell az ember.
2012. aug. 3. 10:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan érdeklődhetsz te is náluk.

1 vagy 2 hét elteltével. Nem fognak miatt keresztbe lenyelni.

2012. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most hívtak, h hétfőn várnak h aláírjuk a szerződést :)
2012. aug. 3. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!