Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit vigyek magammal állásinter...

Mit vigyek magammal állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Szükséges, hogy ott legyenek a bizonyítványaim, ilyesmi?

2012. aug. 6. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

életrajz

esemény utáni tabletta ha nem szedsz fogamzás gátlót :P xd

2012. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Haha :-D

Miből gondolod, hogy L vagyok? :-D

2012. aug. 6. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
akk + óvszert :D
2012. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Életrajz amúgy miért szükséges? Elküldtem e-mail-ben, azzal kellett jelentkezni.
2012. aug. 6. 20:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell vinned csak egy nagy mosolyt!

Esetleg egy papírcetlit meg tollat.

2012. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, az meglesz :-)
2012. aug. 6. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én általában egy elegánsabb mappában viszek magammal tollat, papírt egy kinyomtatott példányt az önéletrajzomból, a megjelent publikációm szerzői példányát és a bizonyítványaimat.

Általában nincs szükség ezekre. Bizonyítványt rögtön az interjún eddig egyetlen alkalommal kértek tőlem.

Egy másik alkalommal szükségem lett volna még számológépre, de azt kaptam, mert ott rögtön egy számítási feladattam vizsgáztattak.

Az marha "jó" volt. Felkészületlenül és váratlanul elém dugtak egy papírt rajta egy feladattal, hogy oldjam meg és számoljam ki a végeredményt. Az asztalnál hárman ültek velem szemben tök kussban, és lesték, hogy miket írok meg mit nyomkodok a számológépbe. Kicsit sem volt kínos...

2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondolom valamilyen komolyabb állást pályáztál meg, nem?!


Csak önéletrajzot vittem. Szükség is volt rá, mert az enyém hiányzott a sok közül :-)

Köszönöm a hozzászólónak, ment a zöld kéz.


Második fordulóra, ha hívnak, mit kell vinni?

Ha telefonálnak, ezt megkérdezhetem az emberkétől?

2012. aug. 7. 13:14
 9/11 A kérdező kommentje:
(Egyébként a többieknek is :-))
2012. aug. 7. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan komoly. Egy kis kft-hez jelentkeztem. Tapasztalatom szerint az ilyen kft-k a legszopatósabbak.

Most egy közvetlenül minisztériumhoz tartozó intézménynél vagyok kormánytisztviselő. Itt sokkal normálisabbak voltak. Megmutatták mi a feladat, utána magamról beszéltem pár mondatot. Volt második kör is, mert négyünk közül nem tudtak választani. Ekkor ilyen gyakorlati dolgokat kellett csinálni. De nem vizsgáztatás szerűen ment, hanem az ott lévő alkalmazottaknak kellett besegíteni egy órára a munkába.

De voltam már egy multi cégnél is második fordulón. Az úgy zajlott, hogy bezártak egy ablak nélküli helységbe egyedül. A szobában csak egy asztal és szék volt, az asztalon egy laptop. Egész délelőtt ilyen IQ, logikai, meg pszichológiai teszteket, feladatokat kellett kitöltenem a gépen.

Egyik helyre se kellett vinnem semmit különösebben. De persze telefonban megkérdezheted.

2012. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!