Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan honlap ahol kilehet...

Van olyan honlap ahol kilehet tölteni egy tesztet, hogy milyen munkával érdemes foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni magam semmilyen munkában(kivéve állatokkal foglalkozóban,de azok meg nem keresnek semmipénzt szinte kivéve az állatorvos,de nem bírnám a műtétek látványát).Van interneten olyan teszt,aminek kitöltésével megtudhatom,hogy milyen munka lenne nekem jó?

Komoly válaszokat!



2012. aug. 6. 18:11
 1/1 Mikhal válasza:

Szia , szerintem nem kérdőív kellene neked , hanem ellátogatni vidékre , nem tudom hol laksz - ha nagyobb városban akkor lehet van a környéken is -állattenyésztéssel foglakozó Tsz - ha még léteznek :) .

de egy pár órás beszélgetés , idősebb emberekkel ,lehet megoldaná a kérdést . egy jó kis falusi késdobálóban , egy- két fröccs mellett az emberek sokat elmondanak !

Ha van lehetőséged -önnálló állattartás , és + még valami munkát , mellé , ami havi szinten is hoz valamit a konyhára .

2012. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!