Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi ideig...

Szerintetek mennyi ideig ideális otthon maradni az anyának szülés után?

Figyelt kérdés
Megköszönöm, ha korotokat, nemeteket, valamint indoklást is írtok.
2012. aug. 12. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk úgy ideális, hogy itthon vagyok a gyerekekkel és "csak" Velük, és az itthoni dolgokkal kell foglalkoznom. Saját vállalkozásunk van, így akkor dolgozhatok amikor szeretnék, de jelenleg a két gyerkőc teljesen kitölti a napot.

Ha a saját helyzetünket nézem, akkor azt mondanám a gyerekek ovi kezdéséig nagyon jó, ha az anyuka otthon lehet. De, ahogy már előttem írták ez teljesen egyén függő. Ha az anyagiakat nem nézzük, akkor is más más igényekről beszélünk. Van akinek kitölti az életét a család, van aki karriert szeretne...

2012. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, lemaradt!

30 éves anyuka vagyok. :)

2012. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 7 válaszoló, 9 hónapig 300 euró körül kapok, ami kevesebb mint 90 ezer ft, az árak meg 4x a magyar áraknak.... Lakbér 700 euró, csak így viszonyításképp...
2012. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
1-1,5 évig szerintem. nyugaton kb. ennyi szokott lenni. nálunk ezt a hosszú gyest azért találták ki, mert munkanélküliség van (eredetileg bevallottan a munkaerő számának csökkentése volt a célja, aztán rakódott rá az ideológia, hogy pszichopata lesz a gyerek, ha 2 év 364 napos kora előtt mást is lát, mint az anyját...)
2012. aug. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, hogy a külföldi 13-as anyukát miért kellett lepontozni? Mert válaszolt az egyik hisztérikának itt? Jééézusom, egyes nők szánalomra méltóak...
2012. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

2 éves koráig. Mert a GYES-ből már nem lehet megélni. A gyereknek szerintem az a jó, ha minél tovább.

Az anyának meg változó. Én diplomás munkát csináltam, és nagyon szerettem. Így vágyom vissza. Anyu, aki folyamatos műszakban volt betanított munkás nem nagyon akart visszamenni dolgozni.

2012. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudsz úgy fogalmazni, hogy ne pontozzanak le! Én már csak nevetek rajta! :)))
2012. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ül otthon a sok unatkozó kismama és nyomja a piros kezeket ezerrel... :D
2012. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!