Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitől függ, hogy mennyi idő...

Mitől függ, hogy mennyi idő után derül ki az állásinterjú eredménye?

Figyelt kérdés
Nagyobb cégeknél, multiknál általános a 2 hét várakoztatási idő?

2012. aug. 14. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. de ha nem vesznek fel akkor nemigen szólnak vissza.

Addig pályázhatsz máshova is.

2012. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok mindentől: mennyire fontos az állás gyors betöltése (mindenki elment, aki ebből a pozícióból, vagy csak 20.-nak vennének fel) , milyen a munkavállalói felhozatal (ha megtalálták a legelső körben a tökéletest, nem is hívnak be mást), milyen időszak van (augusztusban a HR-ről is mennek szabadságra, és nehezebb is embert találni, így kitolódhat az idő), stb…
2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek igaza van, meg még annyit, hogy cégtől is függ.

Pl. én májusban pályáztam egy pozícióra, a fejvadász szerint még mindig betöltetlen. Egyszerűen nem volt idejük a kiválasztásra. Azért ez már trehányság is. Azt hiszem nem is akarok ott dolgozni, el tudom képzelni micsoda káosz lehet ott, csináljam meg az elmúlt fél év elmaradt munkáját. (Erről a cégről konkrétan másoktól is hallottam, hogy nagyon gáz...)

Szerintem 1 hónap azért még belefér, nekem egyszer akkor szólta vissza, már rég le is mondtam róla.

2012. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ha ott azonnal nem kapsz választ, akkor nyugodtan add a tudtukra hogy a küszöböt átlépve már nem fog érdekelni az állás. Ha nem ezt teszed csicska maradsz akkor is ha felvesznek. Persze ha ez így is jó neked akkor várj amíg méltóztatni nem értesítenek nagy kegyesen.
2012. aug. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez csak egy gyakornoki állás, nem az életem függ tőle, úgyhogy nem fogok Dunának menni ha nem én kapom meg. Ez amúgy is egy nagy cég, gondolom csomóan jelentkeztek még az állásra, nem mondhatok ilyet, mert úgy tuti nem kapom meg az állást. Köszi amúgy a válaszokat!
2012. aug. 18. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a mai világban nem pattoghatsz. Ha 2 hét múlva felhívod őket, hogyha nem adnak azonnal választ, már nem is érdekel, azonnal kihúztad magad a listáról, még ah előtte esélyes is voltál.
2012. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődni érdemes, mert látják, hogy akarod az állást.
2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!