Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van aki gondolja, hogy nagyon...

Van aki gondolja, hogy nagyon nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés
Ha van ötlet, kérlek írjátok meg azt gondolom ez sok embernek segítség lehet ebben a nehéz gazdasági helyzetben!
2009. júl. 22. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a reklám helye... Remélem törlik a "kérdés".
2009. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted a segítség, tanácsadás reklám....??
2009. júl. 22. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Az,hogy leírjuk,hogy nálunk nem talál munkát pl.egy kisgyermekes nő,vagy ha 40 éve felüli, stb.mennyiben segítene szerinted ezeken az embereken ?
2009. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tapasztalatok sok esetben hidd el segítenek!
2009. júl. 22. 11:54
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Minek veszekedni? Ha törlik, törlik, ha nem, nem. Vannak igazán gagyi kérdések is, és azokat sem törölték. :)

A kérdésre: Én Novembertől keresek munkát és semmi eddig.

21/l

2009. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Helyzettől függ.

Én Budapesten egy főiskolai diplomával, használható nyelvtudás nélkül, nagyon jó szakmai tapazstalattal, 2 hét alatt találtam munkát (úgyhogy még megvolt az előző) nem csekély fizetésért! Pedig az előző helyen sem kerestem rosszul!

Anyám Pécsett okj-s végzettséggel, sokéves szakmai tapasztalattal 5 éve munkanélküli. Még takarító állást sem talál.

Erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mert nagyon sok tényezőtől függ! Lakóhely, végzettség, életkor....

Budapesten aki akar, dolgozik. Legrosszabb esetben lejjeb adja az igényeit. Ami nagyon gáz, de ha kell a pénz, akkor kell a pénz.

Vidéken már más a helyezet. Ott igazán nehéz.

2009. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
jelenleg több, mint fél éve pályakezdőként, külföldön megszerzett nyelvtudással, munkahelyet keresek...kb ha napi 2-3 helyre elküldöm a cv-met és lb semmi. hozzáteszem, h kommunikáció szakot végeztem és 0 gyakorlatom van.... de hát így sehol sem fogom megszerezni a gyakorlatot, ha sehol sem alkalmaznak :((((((
2009. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos gyakorlatot csak úgy lehet szerezni, ha lejjebb adodo az igényt.. Eleinte csak kulimunka jut. Én pl telefonos kintlévőségkezzelőként kezdtem. Oda bárkit felvesznek. Ezután átkerültem cégen belül telefonos ügyfélszolgálatosnak. Közben szép türelmesen keresgéltem, a gyakorlatom csak nőtt és nőtt, mos meg már olyan állásom van, amit sokan megirigyelnének.
2009. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!