Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alábbi szakmák közül...

Az alábbi szakmák közül melyikkel tudnék legjobban elhelyezkedni? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Hűtő- és klímaberendezés-szerelő, Elektronikai műszerész, Festő, mázoló és tapétázó, Hegesztő, Mixer?

2012. aug. 17. 01:25
 1/4 anonim válasza:

Hello, szerintem ami a jobban fizet "elméletem szerint" az a klímaszerelő és a festő. Ha pesti vagy akkor a klímás még jobb is.

Nekem is klímaszerelő a szakmám, csak kisvárosban lakok ahol nem nagyon van olyan, ami normálisan fizet (gondolok én min. 120-ra)

2012. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
120 netto?
2012. aug. 20. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
120 nettót még egy vidéki megyeszékhelyen is megkapnál hegesztőként. Én ilyen városból származok, ahol szinte minden második ottani ismerősöm évek óta munkanélküli. De hegesztőket mindig keresnek, abból elég nagy a hiány.
2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mert most nemsokára lesz egy logisztikai ügyintéző szakmám, de sztem nem fogok vele sokra menni.

Akkor már inkább tennék le egy hinyszakmát, jobb mintha munkanélküli lennék.

2012. aug. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!