Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjthetek zsebpénzt...

Hogy gyűjthetek zsebpénzt könnyen és lehetőleg gyorsan?

Figyelt kérdés

Apa nem rég mondta, hogy már magamnak kell gyűjtenem pénzt és magamat kell eltartanom.. Egyébként ugyanúgy ehetek meg ihatok meg minden, csak amit magamnak akarok megvenni azt a saját pénzemből fogom, ők nem fizetnek csak mondjuk focicipő ilyen drágább cuccokra.. De nekem most csak 2500Ft-om van meg van junior kártyám viszont nem nagyon örülnek ha arról veszek ki...Adnak heti 2000FT-ot kb.

HOGY GYŰJTHETEK KÖNNYEN ÉS GYORSAN ZSEBPÉNZT? 14/F



2012. aug. 18. 21:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút jó helyzetben van a kérdező. Étel, ital, szállás megvan. Zsebpénz megvan. Az extra igényeket bizony saját zsebből kell finanszírozni. Sajnos nem minden szülő engedheti meg magának anyagilag, hogy X éves koráig eltartsa és minden igényét kielégítse a gyerekének. Nálunk nincs nagy ajándékozás mert mindenki örül ,hogy ha a saját dolgait megtudja venni. Amúgy egy hónapra csak az étel, rezsi+egyéb kötelező dolgok sem kis pénzbe kerülnek. Utolsó válaszoló gondolom a gondnokok felétek sem keresnek olyan marha sokat.
2012. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Egyébként az átlagnál jobb anyagi helyzetben vagyunk!:)

Nem vagyunk gazdagook de azért megtehetem nővéremmel, hogy plázákba vásároljunk!:)

2012. aug. 18. 23:29
 13/27 anonim ***** válasza:
Na, hát pont itt van a bibi. Hogy szórod a pénzt. Heti 2000FT az rengeteg, van olyan, aki havonta kap ennyit.
2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szóval ne menjek dolgozni elégedjek meg a 2000-rel? :) Egyébként én bevallom, hogy suliidőben nagoyn sokat költök a büfében.. :/ De ezek után félre teszem.. ez jó megoldás?:)
2012. aug. 18. 23:46
 15/27 A kérdező kommentje:
Egyébként még tippmixezem apukámmal, sokszor nyerünk:) abból tudok még zsebpénzt szerezni :)
2012. aug. 19. 00:25
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor a büfében kicsit fogd vissza magad,inkább vigyél a suliba otthon készített szendvicset meg valami innivalót, pl ásványvíz. 14 évesen az elsődleges munkahelyed az iskola, és a tanulás a legfontosabb, még ha ezt most nem is tapasztalod meg.

Nem hiszem, hogy 1-2 havonta kellene focicsukát cserélned, úgyhogy ha akarnál, tudnál félre tenni.

2012. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm, visszafogom magam!:)
2012. aug. 19. 10:31
 18/27 anonim ***** válasza:
14 évesen hivatalosan sehol nem adnak munkát, diákszövetkezetben sem.
2012. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2012. aug. 19. 16:02
 20/27 anonim válasza:
Én annak idején havi 2000 Ft-ot kaptam, és nem dolgoztam. Szerintem ha a drágább cuccokat (ruházat) megveszik, és ételre is kapsz pénzt (pl. ha a büfében reggelizel, ha meg otthon, akkor meg pláne), akkor ki kell hogy jöjj a pénzedből.
2012. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!