Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjthetek zsebpénzt...

Hogy gyűjthetek zsebpénzt könnyen és lehetőleg gyorsan?

Figyelt kérdés

Apa nem rég mondta, hogy már magamnak kell gyűjtenem pénzt és magamat kell eltartanom.. Egyébként ugyanúgy ehetek meg ihatok meg minden, csak amit magamnak akarok megvenni azt a saját pénzemből fogom, ők nem fizetnek csak mondjuk focicipő ilyen drágább cuccokra.. De nekem most csak 2500Ft-om van meg van junior kártyám viszont nem nagyon örülnek ha arról veszek ki...Adnak heti 2000FT-ot kb.

HOGY GYŰJTHETEK KÖNNYEN ÉS GYORSAN ZSEBPÉNZT? 14/F



2012. aug. 18. 21:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
félrefogom tenni!:)
2012. aug. 20. 15:28
 22/27 anonim válasza:

Már megbocsáss, de szerintem nagyon idegesítő vagy.


Otthon teljes ellátást kapsz: étel, ital, internet, tévé, saját szoba. Gondolom stimmelnek.

Ha valami drágább sportfelszerelésre van szükséged, például új sportcipőre a focihoz, azt megveszik neked.

Hetente 2000 Ft zsebpénzt is kapsz.


Én tényleg nem értem a problémádat.

2012. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Én is annyi idős vagyok mint Te.

Havonta ezer forintot kapok, a kishúgom 500-at.

Saját szobánk van mindkettőnknek az igaz, tévé, internet szintén pipa. Gyümölcsöt a szüleink havonta egyszer vesznek, és hónap végén már nem is mindennap eszünk meleg ételt.

Én szeretnék lovagolni, a testvérem teniszezni és síelni akart, de nem tehetjük meg, mert nem futja rá.

Nem nélkülözünk, mindenünk meg van. De én soha nem vásárolhatok az iskolabüfében, és ritkán eszem fagylaltot.

2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Bocsi, megint én.


Ezt azért írtam le, hogy lásd piszok mázlista vagy.

Szerintem az én családom is hál' Istennek elég jó helyzetben van, mert nem napról napra élünk.

2012. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Csöndben lennék ha nekem is lenne sajátszobám:/ de nővéremmel vagyok egy szobában, ő már 17 én meg 14 és már ciki ennyi idősen egy szobában aludni, meg pl a barátja nem aludhat itt mert én itt vagyok.. és fordítva is ez a helyzet, jó nem azt mondom hogy a barátnőm aludjon itt, de néha feljönne megnézni egy filmet vagy hülyéskedni, ne csak kint legyünk../:
2012. aug. 22. 16:40
 26/27 anonim válasza:
Erről írtál is ki egy kérdést, nem? :) Mert akkor már ismerlek :D Kisebb korunkban sokáig mi is együtt voltunk a húgommal, nagyon utáltam. Mikor elköltözhettünk egy nagyobb házba, igencsak örültem :)
2012. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
2012. aug. 24. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!