Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol gyűjthetek tapasztalatot?

Hol gyűjthetek tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Ha állást keresek annak 95%-a írja, hogy x év tapasztalat szükséges. Hol kaphatok tapasztalatot ha majdnem minden munkahelyen kell lennie tapasztalatnak?
2012. máj. 31. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én amikor munkát kerestem, és a kis szöszi titkárnő azt mondta, hogy sajnos nincs elég gyakorlatom, akkor megkérdeztem tőle hogy mégis hol szerezzek, ha ez az 5. olyan hely ahonnan e miatt küldenek el. Erre azt válaszolta, hogy ez nem az ő dolga.


Sajnos gyakorlati helyet vagy találsz és nem fizetik meg, vagy találsz és megfizetik vagy nem találsz. Ingyen meg ki akar manapság dolgozni, főleg ha az odautazás is pénzbe kerül..

2012. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!