Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minél többet adok bele a...

Minél többet adok bele a munkába, annál többet adnak még, egyre fárasztóbb és nem bírom. Szabadnapot nem vehetek ki egy ideig, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam mint akit beledobtak egy gépbe, és nem tudok szabadulni, nem tudok kikapcsolódni. Kiégtem.
2012. aug. 20. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress jobbat (ne csak 10 km-es körzetben).


(ez miért családi kapcsolat?)

2012. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általánosan elismert tény, hogy a munkáltató azt terheli a legjobban, aki megbízható, jó munkaerő. Ezzel a legtöbbször alaposan vissza is élnek. Az élet nagy igazságtalansága, hogy aki lazítósabb, lassabb, kiszámíthatatlanabb, az kevesebb munkát kap, de többnyire nem kevesebb fizetést.


Szerintem fogd egy kicsit vissza magad, dolgozz, de ne mások helyett is. Senki nem fogja utólag megköszönni.

2012. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a határt mindég meg kell tudni húzni,vegyél vissza a tempóból(ha lehet) és talán lesz szabadnapod.
2012. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért adnak mindent neked, mert látják, hogy te akkor is megcsinálod, ha túlórázni kell, vagy nem vehetsz ki szabadságot.
2012. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh, ismerős, ezzel én is így voltam, minél többet dolgoztam, annál többet sóztak rám, de persze a fizetést azt nem emelték. Aztán elmentem szülni, és kidobtak. Ilyen ez az ország, nem lehet mit tenni, a következő helyemen én sem fogom nagyon strapálni magam.
2012. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!