Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés az, hogy ebben...

Milyen érzés az, hogy ebben az országban még ha doktorálsz is, akkor se fogod vinni semmire?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs tudás a diploma mögött, nem a diák hibája, hanem a rendszeré. Az oktatás nem életszagú, és nincs lehetőség a gyakorlati tudás megszerzésére. És amíg ilyen a munkaerőpiac, nem kellenek a kezdők sehova. Sajnos.
2012. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én sem kellek sehova 26 évesen, csak koptatom itthon a számítógép előtt a székemet!
2012. szept. 19. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezér kellett és kellene melózni már suli közben is,amint lehet azonnal,lehetőleg a szakmában,ez az ára ha valaki nem dolgozik már egyetem mellett.

Nálunk is ezt látom,hogy még le vagyok cseszve,hogy mi az,hogy melózok,ők nem érnek rá mert buli meg ilyenek.


Mondom no comment.

2012. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!