Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jelentkezem egy nagyobb...

Ha jelentkezem egy nagyobb vállalathoz egy állásra, szerintetek mennyi időn belül hívnának biztosan?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy nagyobb céghez egy hete, de még nem hívott senki...szerintetek még hívhatnak oda, vagy 1 hét az sok?
2012. aug. 24. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy év is, ha éppen akkor van szükség a munkádra.
2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én meghirdetett állásra jelentkeztem, a feltételeknek elvileg megfelelek. Akkor lehet még várjak, vagy már esélytelen?
2012. aug. 24. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj 1-2 hónapot is! Aztán vagy hívnak vagy nem! Én is csak olyanokra jelentkezem, ahol maradéktalanul megfelelek mindennek, de alig van interjúm. :-(
2012. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez nem túl biztató, de azért még várok, hátha érdeklem őket... :(
2012. aug. 24. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Van, hogy csak a hirdetés lejárta után kezdünk el földolgozni a beérkezett cuccokat.

Mondjuk szept 15-ig lehet jelentkezni, és te ma írsz, akkor szept 20 előtt nem fognak jelentkezni.

Ez alapból 3 hét. Van, hogy 1 hét után szólnak, de ez simán lehet 4-6 vagy még több is.


Csak úgy várni tök fölösleges, addig is küldözgetni kell tovább a jelentkezéseket.

2012. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a választ. Természetesen küldöm a jelentkezéseket ahova tudom, ezt azért kérdeztem, mert az a munka kifejezetten érdekelne és tudni szerettem volna, mik a tapasztalok nagy cégeknél. Rögtön kapnak az emberen, vagy sem. Viszont sajnos jelentkezési határidőt nem tüntettek fel...
2012. aug. 24. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, h rögtön kapjanak az ember után, vmi nagyon speciális tudásodnak kell lenni, amiből van az országban 3 db. Pl. egy sima asszisztensi állásnál nem kapnak az ember után, mert többezer pályázat érkezik be, nem speciális a tudás, akkor se ha diplomát és 2 nyelv ffokú ismeretét kérik (mert ez már sokaknak megvan!)
2012. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de általában 1 héten belül jelentkeznek (de nagyon maximum 2 hét, ha rengeteg önéletrajzot kapnak).

Főleg, ha megfelelnél a szempontoknak.

Arra nincs mentség, hogy miért nem képesek legalább azt jelezni, hogy köszönjük, de tárgytalan.


Értelmesebb cégek küldenek egy automatikus üzenetet, hogy megkapták a pályázatodat. A még értelmesebbek visszajeleznek, hogy nem nyertél.

Olyan munkahelyre ne is akarj menni (ne sajnáld), ahol ezekre az alap dolgokra nem képesek, mert tahók és csak szívni fogsz.

2012. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!