Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még működni a zeekrewards.com és érdemes-e még most belépni egy nagyobb összeggel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ezek az mlm rendszerek max 3-4 évig működnek, de kíváncsi vagyok a véleményekre, infókra. Kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik ismerik ezt a rendszert (esetleg komolyabban művelik is)! Az " ez egy hülyeség, átverés, lehúzás, láttál már valaha belőle pénzt?" vélemények nem érdekelnek!!!!!! Mégpedig azért nem, mert az összes ismerősöm ezt csinálj és igen,mindenki pénzt keres vele, méghozzá nem is keveset. Nekem már az is megnyugtatás lenne, ha azt hallanám, hogy még 1 másfél évig működik, már akkor bőven megérné.
2012. júl. 31. 23:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
még 1 másfél évig működik. szerintem tedd bele minden spórolt pénzed
2012. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Mivel a cég pénzügyi kimutatásai nem publikusak (haha, nem véletlen), így a tulajdonosokon kívül SENKI sem tudja még megtippelni sem, hogy 1 hétig vagy 1 évig működik még a cég.


Vedd szerencsejátéknak az egészet, mintha ruletteznél. Ha beleteszed a pénzed és még 1 évig működik a cég akkor nyertél, ha jövő héten lehúzzák a rolót akkor vesztettél...


A zeekrewards amúgy 1,5 éve működik, nem MLM hanem piramisjáték és ezek élettartama nagyon változó 6 hónap - 4/5 év között.

2012. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előttem szóló, piramisjáték nem MLM. Minden bizonnyal lehet vele nyerni, de veszteni is, hiszen valakiket nem fizetnek ki, míg valakiket igen. Kis összeggel felesleges beszállni mivel 1 év után is nagyon minimális a nyereség, és kb. 3 hónap után termeled ki a betett összeget. Szóval akik azt írják, hogy 3 hónap után 2 milliót kerestek azok átvernek. Több emberrel is felvettem a kapcsolatot és volt olyan aki azt írta, hogy 2 éve csinálja, de a cég csak 1,5 éve létezik. Elég sok tudatlan ember van. Szóval ahogy írtam, kis összeggel keveset keresel, naggyal sokat, viszont minél többet teszel bele annál nagyobb a bukásnak az esélye is. Én azért nem léptem be mivel nincs jelenleg annyi pénzem amivel érdemes lenne. 30-40 ezer Ft-okkal felesleges, szerintem. Ami már jelentős hasznot is termel viszonylag rövid idő után, az szerintem 200 ezertől kezdődik vagy 100. Ez is úgy, hogy 100%-osan visszaforgatsz mindent. Viszont ahogy írták, ez inkább szerencsejáték mint sem biztos anyagi forrás, ezzel szemben sok magát szponzornak nevező ember úgy mutatja be mintha biztos és hosszútávú anyagi forrás lenne. A lényeg, hogy ne hagyd magad átverni és befolyásolni, hanem tisztán láss és mérd fel a rizikó faktort.
2012. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
köszönöm az infókat. Tudom a rendszer rizikóját, nem vagyok átverve. tudom menyit nyernék rajta, ha még kb. egy évig működik. csak kíváncsi lettem volna, hogy még ki mennyi életerőt lát benne.
2012. aug. 1. 13:59
 5/31 anonim ***** válasza:
De miért egy ilyen helyen kérdezel ahol még azt sem tudod majd hogy aki válaszol az tényleg tud valamit, vagy egy retardált idióta aki soha nem vett részt ilyenekbe, sőt otthonról sem mozdul ki, barátai sincsenek, és az egész világot egy veszélyes gonosz helynek tartja? :) Menj fel a cég hivatalos "news" oldalára, olvass utána angolul hogy milyen fejlesztések jönnek. Tanuld meg hogy kik azok a szakemberek, akik ezeket komolyan átlátják és meg tudják jósolni. Pontosabban mint Marinéni Zalahalápról :)Ha nem tudsz angolul, kérj meg valakit. Ja? Tisztában vagy vele hogy ezek a dolgok 3-4 évig működnek? Akkor bizonyára azt is tudod hogy van jó néhány amelyik 15, 20, 30 és 50 éve működik. És ha én most azt mondom hogy 30 évig fog működni? Ki vagyok én hogy nekem hidd el? :)
2012. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"Akkor bizonyára azt is tudod hogy van jó néhány amelyik 15, 20, 30 és 50 éve működik."


NINCS olyan. A csúsztatás fontos eleme, hogy nagy múlttal rendelkező MLM üzletekről beszélnek, és összemossák a saját szarukat az említett vállalkozásokkal.

2012. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

# 5


Remélem tisztába vagy vele, hogy a zeekrewards 2011 január közepe óta működik?

2012. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Egy internetes aukcióval foglalkozó vállalkozást hogy a fenébe lehet összemosni egy olyan Termék alapúval, ahol még webkonferenciát sem tartanak. Ha ezt a kettőt valakinek fejben sikerül összemosnia, ott tényleg nagy a szar, nem árt egy takarítás.
2012. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Webkonferencia, hihi! :) Hát ez ettől zseniális! Mindjárt dobok egy hátast, és el is felejtem, hogy végül is a befizetéseidből gazdagszik a feletted lévő, illetve az általad megvezetettek befizetéséből gazdagszol te!


Na EZT nehéz összemosni az MLM-ekkel, nem azt, hogy történetesen mi az a termék, amit értékesítesz! Neked mégis sikerült.

2012. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%

Ha látnátok a sötétségtől és elmennétek a zeekler.com oldalra, néhány matek különóra után talán ki tudnátok számolni, hogy napi néhány ezer termékre, termékenként többszörös túllicitálással, annyi pénz folyik be a céghez, VALÓDI PÉNZ, amiből ki tudnak fizetni minket csóró felhasználókat. Persze ennek a megértéséhez jó adag fáradságot kellene venni, beregisztrálni, kipróbálni, esetleg nyerni valamit, mert hogy azt is lehet ám. És igen, nekem elküldték a 96 dollárt, és csak 1.67-et fizettem érte. És igen, átutaltam a bankszámlámra, és bementem egy igazi boltba és igazi dolgokat vettem rajta.

De nem is írom tovább, segíteni csak annak lehet úgyis, aki félreteszi a "mindenátverésazinterneten" hozzáállását.

Ezt meg nem kérheti senki senkitől. Majd eldöntitek hogy szeretnétek-e máshonnan is bevételre szert tenni, vagy csak a kis országunk keretein belül próbáljátok meg előremozdítani a dolgaitokat. Nehogy megkérdezzétek hogy több pénz van-e 3-4 milliárd vásárló erejéből mint 1-2 millió emberéből.

2012. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!