Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, hogy nagyobb...

Mihez kezdjek, hogy nagyobb eséllyel induljak az életnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg még fiatal vagyok, előttem állnak az egyetemi évek. 18. életévemet fogom tölteni. Lassan kezdek rájönni, hogy számomra melyik lenne a megfelelő irány. Kandó Kálmánra szeretnék bekerülni mindenképpen. Mérnökinfón illetve villamosmérnökön gondolkozok, nem tudom melyik a kifizetődőbb. Nem szeretném, hogy 7 félévet elvégzek és egy szalag mellett állok. Hozzátok fordulnék segítségül. Kíváncsi lennék ezekkel a munkákkal mennyit keresnék itthon illetve melyikkel lehet normálisabban elhelyezkedni? Bocsánat ha rossz helyre írtam, a válaszokat pedig előre is köszönöm!

2012. aug. 14. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, én villamosmérnöknek tanulnék, eprsze szerintem mind2vel el lehet helyezkedni, elég jól fizetik is, külföldön szerintem havi 1 millió meg van, de villamosmérnökből úgy gondolom kevesebb van, vagyis azt olvastam, hogy mondhatni h hiányszakma.,de azt válaszd amelyiket jobban szeretnéd.
2012. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mind1 melyik szakon, de a helyedben már az elején 10 félévben gondolkoznék... 7-el kitörölheted, 10-el sokat javulnak a piacon az esélyeid.
2012. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!