Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valakinek az ismerőse...

Dolgozik valakinek az ismerőse 4 órában? Létezik egyáltalán a valóságban 4 órás munka? Ha igen, hol keressek ilyet?

Figyelt kérdés
Elviekben én is sokszor hallottam már róla, de még sosem láttam, hogy valaki így dolgozna, pedig nekem pont egy ilyen munka kéne egyetem mellett. Diákszövetkezetek csak 8 órában adnak melót, azt ne ajánljátok.
2009. júl. 25. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

McDonalds-ban?...

Éjszakai árufeltöltő?...

Én ezekről a 4 órás munkákról hallottam eddig.

2009. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
árufeltöltő az kamu, az csak 8 órában van.. legalábbis amiket a diákszövetkezetek kínálnak. Mekiben sem nagyon tudok 8 órás melónál kevesebbet :( sőt, inkább ott 10 órák vannak (mert ugye mindig megérik az embert hogy kicsit maradjon még ha tud..) azért köszi a választ!
2009. júl. 25. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 órában dolgozom egy közvélemény kutató cégnél. Nagyon keveset keresek (minimálbér 60 %-a) de nem vállalhatok 8 órát, mert beteg nővéremet ápolom.
2009. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én valamikor egy gimnáziumban takarítottam délután 4 órában...bejelentett munka volt,és tényleg csak 4 órás volt...
2009. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Középiskolában tanítottam félállásban. Heti tizenegy tanórát kellett tartani, az még napi 4 óra sincsen.
2009. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vállalj korrepetálást, érettségire felkészítést, akkor úgy osztod be az idődet, ahogy neked tetszik.
2009. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mc donaldsban volt 4 órás meló takarítóknak...

Kb 8 éve.....

2009. júl. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!