Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagynád a "nyugdíjas"...

Otthagynád a "nyugdíjas" állásod, hogy kimenj 2-3 évre keresni?

Figyelt kérdés

azoktól kérdezem, akik tudják milyen nehéz munkát találni, pláne olyat, ahova szívesen járnak be, mondhatni álmaik munkahelyét megtalálni vért izzadva kilátástalanságok közepette, majdhogynem az utcán végezve pénz nélkül.

Szóval feladná ezt ilyen ember azért hogy pár évig kimenjen külföldre, ahova úgy sem kell csak max pár évre?

30 évesen?


2012. jún. 14. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ra tudnám hogy ahol most dolgozom ott nyugdíjig elleszek,akkor semmi pénzért nem mennék ki külföldre.

Oké pár évig keresel, de annyit nem hogy érdemes legyen érte egy tuti biztos állást otthagyni.

2012. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és akkor sem gondolkodnál rajta, ha anyagilag csak vegetálsz? ki tudod fizetni a rezsid és majd halálod előtt tulajdonos leszel a lakásodban.

már csak ennyi akkor a kérdésem.

2012. jún. 14. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
itt szerintem bármikor csődbe mehet bármilyen cég vagy csak gondol egyet és elköltözik Indiába, 20-30 év mulva ez az ország még szarabb helyzetben lesz én erre nem alapoznék
2012. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a cég külföldi megrendelőkkel foglalkozik, nem is eggyel és ráadásul mi vagyunk az első számú beszállítójuk. kb hetente, van hogy naponta 9-10 milliós számlákat állítok ki.

szerintem amíg élek nem megy tönkre.

2012. jún. 14. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem váltanék, hanem hajtanék, mint a kis güzü, hogy előléptessenek és jobban keressek.
2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképp Élni szeretnék, és nem megélni. Ha ehhez az kell, hogy külföldre menjek, nem gondolkodnék rajta. Az új emberek és a változatos környezet még ihletet is adhat pl. egy saját vállalkozás beindításához. Milliónyi lehetőség van kint... de ha annyi nem is, mindenesetre több, mint itthon.
2012. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!