Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igaz ez, hogy manapság főleg...

Igaz ez, hogy manapság főleg csak ismerettséggel lehet elhelyezkedni? Miért?

Figyelt kérdés

Nekem se rokonaim nincsenek (csak jó messze, az ország keleti részében), se tesóm, se barátok/barátnők, még haveri kapcsolataim sincsenek, csak itthon ülök mindig. Középiskolába voltak barátnőim utoljára, de ők érettségi után eltűntek, szép lassan leráztak, pedig én semmiben nem változtam meg. Csak szüleim vannak, de ők nem tudnak segiteni semmiben.

Most akkor akaszthatom is fel magam? Aki nem nyalta be magát senkinél, vagy nem jön össze egy pénzes pasival, arra az örök munkanélküliség vár?


2012. aug. 27. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán milyen elképzeléseid vannak?
2012. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Főleg kisebb cégekre igaz. Nagyobb cégeknél azért más a helyzet. Persze kivételek mindkét oldalon vannak.
2012. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akár rólam is írhattad volna...De a kérdésre válaszolva igaz, mert manapság munka sem igazán van, így azt a kevés állást, amit be lehet tölteni valahogy, azt az ismerős viszi.
2012. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bármi jó lenne. De még a gyárakba sem vettek fel.
2012. aug. 27. 18:32
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Milyen végzettséggel, hol és mit szeretnél dolgozni?
2012. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
A bármi elég tág fogalom :)
2012. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Érettségi, fodrász szakma, alapszintű német angol tudás, számítógéphez sem vagyok buta, informatikából érettségiztem. Továbbtanulni nem tudok már nappalin, csak fizetősön, de ahhoz meg is kellene keresnem a pénzt rá. Ez már nevetséges, hogy 8 általánost igénylő munkákra sem vesznek fel, próbálkoztam már gyárakba mikor felvétel volt, meg takarítónőnek is. Nem tudom hogyan tovább..
2012. aug. 27. 18:42
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz, vagy hol szeretnél dolgozni? (Budapest, vidék)
2012. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nyugati határ mellett lakok.
2012. aug. 27. 18:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig állítólag arrafelé jobb a helyzet, mint keleten.

Budapesten még több a lehetőség, de itt is vannak problémák, amiket meg kell oldani (pl. lakhatás)

Szerintem itt mindenki tud dolgozni, aki akar, csak albérletet kell keresni

2012. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!