Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyes melletti otthoni munka....

Gyes melletti otthoni munka. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeptember végén fogok szülni. Első baba lesz. Nagyon nehéz világot élünk, a férjem dolgozik, de mire mindent ki fogok fizetni, csak nem sok pénzünk fog maradni, hogy normálisan megéljünk belőle. Sajnos nekem még nem volt munkahelyem, így csak a családit meg a gyest fogom kapni. Valami otthoni bedolgozós munka kéne, pl. gépelés, vagy valami ilyesmi. Ami normális munka. Tudnátok nekem ebben segíteni? Ajánlani valamit? Bármilyen fizetéskiegészítés érdekelne!!MLM, házalás, kizárt!!!

2012. aug. 28. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
már sok ilyen kérdés volt,de értelmes válasz sajna szinte soha nem érkezik...bocsi, hogy én is off-olok, de amúgy engem is érdekel,én is csak GYES-t kapok.Remélem most írnak valami jót,ami nekem is jól jön majd:)
2012. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Azért nem érkezik "normális" válasz, mert ilyen munkák nincsenek. És hiába írják ki 50ezerszer, akkor se lesznek, csak lehúzások meg átverések. Ha lennének, akkor senki se járna be dolgozni a gyárba, mindenki otthon klikkelgetne.


Távmunka csak képzett embereknek van, programozás, webdesign és társai. Vagy csinálj egy vállalkozást és hozzá webshopot.

2012. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem klikkelgetésre gondoltam!!!!!

Dolgoznék 1000-el, meg eddig is dolgoztam volna, ha lenne mit!!! Szabolcs-Szatmár -Bereg megyében nyomor van!!!

2012. aug. 28. 15:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Felesleges dolgokat ad el vaterán. Én 2 éve nem bírom magam rászedni, hogy a soha nem használt konyhai gépeket feltegyem.
2012. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha nyomor van,minek szülsz oda egy gyereket? Sose értettem..

Na mindegy.

NINCS ilyen munka,avon meg egyéb hüyleségeken kívül,de azt írtad,hogy ki van zárva.Költözzetek Budapest közelébe,aztán itt valamivel jobbak az esélyek munkatalálásra,ha már bölcsibe lehet rakni a gyereket. Szomorú,de ez van.

2012. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Mittuom...nyiss bölcsödét...

Ha van időd, tarts fenn egy kis üzletet, varrodát...stb...nem tudom:O

Vagy ha értesz hozzá, tölts le mindenfélét...

Tudom, ez sem a leg"normális"abb válasz, de remélem segítettem:)

2012. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Házasságkötés előtt úgy volt, hogy bp-n fogunk lakni, de nekem ott nem jött össze munka, és ha visszamennénk, a férjem fizujából mire kifizetnénk mindent + ALBÉRLETI DÍJ!!!! ami elég nagy összeg, ugyanott lennénk, mintha itt maradunk. Itt legalább a zöldségeket meg tudjuk termelni, meg a húst is meg tudjuk oldani állattartásból. Bp-n sem kolbászból fonják a kerítést...
2012. aug. 28. 20:28
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Képzeld tudom ,mivel én itt élek és dolgozok-.- Itt sem könnyű munkát találni,de könyebb egy fokkal,mint vidéken,és ÁLTALÁBAN a fizu is több.Nem arról beszéltem,hogy itt gazdagság van. Én csak annyit mondtam,itt nagyobb az esély,hogy találsz munkát,mint vidéken. De látom neked semmi nem jó,csak ha otthon ülnél és hullana az öledbe a pénz
2012. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

No, akkor meg szumma szummárum, tessék megérteni, hogy nincsenek ilyen munkák mindenféle speciális képzettség nélkül, akkor se, ha nyomor van. Senkinek nem éri meg se borítékoltatni senkivel (arra ott van a titkárnő), se reklám emaileket küldözgettetni (arra ott van egy automata program, meg egyébként illegális is beleegyezés nélkül), se gyöngyfűzetni bedolgozós rendszerben (a kínaiak, mióta bejöttek, hazavágtak minden kézimunkára épülő dolgot az olcsó sz.arjaikkal).


Minél előbb belátod ezt, és hasznosabb elfoglaltság után nézel szabadidődben (pl. tanulás, ami még ki tudja mikor jöhet jól rendes állások keresésénél) annál jobban jössz ki.


A másik lehetőség, hogy rábuksz a "fizessen be 800 forint regisztrációs díjat, és küldjük a kezdőcsomagot" típusú lehúzásokra. Aztán küldik is a "kezdőcsomagot", amiben az lesz, hogy ugyanezt a levelet kell elküldened egy csomó másik embernek, most már a te nevedre kérve a pénz befizetéseket. (amíg valaki fel nem jelent, és mész a börtönbe).

2012. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Munkanélkülin keresztül végez valami tanfolyamot a baba születése után. Valami olyant amivel lehet csinálni gyerek mellett is, fodrász, varrónő. Mondjuk én az utóbbira szavazok.
2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!