Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogyan találta a munkahelyé...

Ki hogyan találta a munkahelyét és milyen végzettséggel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

OKJ-s tanfolyamot végeztem érettségi után.

Kapcsolatoknak hála bekerültem egy céghez.Anélkül elég nehéz boldogulni ma már,ilyen helyzetben főleg.

2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szabad kérdeznem,hogy milyen végzettséged van?
2012. aug. 28. 22:04
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Vegyésztechnikusként o.labor.

Ezt akartam csinálni és meg is tudtam indokolni rendesen az interjún(am spec. vegyész technikus,drog toxikológia)

2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én gépgyártás technológiai technikusnak tanultam,most voltam állás interjún és nem vettek fel sajna.Egy tanárom ajánlott be néhány másik osztálytársammal de csak 2 hely volt és a másik 2 gyereket választották pedig,amit csinálni kellett volna ahhoz én jobban értek mint azok ketten együttvéve.De eleve rosszul kezdődött,mert azt mondták,hogy úgy nézek ki mint egy bűnöző,pedig se tetoválás se piercing semmim nincs,a hajam meg csak le van nyírva.

Azért tettem fel ezt a kérdést,mert kíváncsi vagyok,hogy kinek hogyan sikerült elhelyezkednie,mert nekem fogalmam sincs hogyan tudnék.

2012. aug. 28. 22:21
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Szimpátiára sok épül ilyen téren. Egyébként nekem van tettom és pc-em is, szóval fura, mindenesetre 4 hónapig kerestem munkát, több 100 önéletrajzot elküldtem, de ezt nagyon akartam és úgy is mentem oda, gondolom akkor és ott a kiállásom is más volt. Úgy tudom mostanában szokták a facebookját is nézni a jelölteknek, szóval arra figyelj oda nagyon és a hajad is legalább fél centi legyen, e akarjanak belemagyarázni politikai jelentést. Persze az önéletrajzodat is inkább mondatokban, kisregénybe írd, ne csak pár sor legyen! Sok sikert!!
2012. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy pályakezdőként is 1 oldalas az önéletrajzom úgy,hogy vázlatosan van írva.Elég sok a szakismeret és az amihez értek,de még se alkalmaztak 4 hónap alatt(igaz én csak 50 jelentkezést adtam be).

Lehet,hogy beszélek az egyik régi tanárral hátha tud valami munkát,úgyis jó véleménnyel voltak rólam,hátha az számít akár egy kicsit is.

Amúgy van aki interneten találta a munkáját?

2012. aug. 28. 22:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen én expresszen találtam(2. és 4. válaszoló). Írd bele azt is, hogy start kártyára jogosult vagy.
2012. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

"De eleve rosszul kezdődött,mert azt mondták,hogy úgy nézek ki mint egy bűnöző"


Én ilyenkor felállnék és azt mondanám, hogy magának meg olyan a modora, mint a sarki kocsmából az utolsó trógernek, na viszlát bunkókám...

2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira tetszett az az állás,hogy lenyeltem a megjegyzést,de így se vettek fel.
2012. aug. 28. 23:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit már így kezdenek, abból jó már úgyse sülhet ki, legfeljebb szívatnak még egy kicsit, hogy alázd magad.

Attól, hogy lenyeled, még nem fognak felvenni, ha már az elején a szemedbe mondják, hogy nem vagy szimpatikus.

Ilyenkor kell visszasértegetni őket, hogy azért ne érezzék magukat annyira májernek, mert már úgyis mindegy.

2012. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!