Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogyan találta a munkahelyé...

Ki hogyan találta a munkahelyét és milyen végzettséggel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 22:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csak az egyik mondta,az volt a góré szerintem,a másik normális volt.De azt mondták,hogy még másokat is felvesznek később ilyen pozícióba a mi osztályunkból.Amúgy a tanárom szerezte ezt az állást és nem akartam őt leégetni.De ha találok jobb munkát és esetleg keresnek akkor biztos,hogy megmondom nekik,hogy bekaphatják a "bűnöző" f*szomat.
2012. aug. 29. 00:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdező én nekem is az a szakmám, és nincs vele munka, ha nincs gyakorlatod, már pedig nekem elég kevés van.
2012. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én a profession.hu oldalon talált hirdetésekre jelentkeztem szakmai önéletrajzzal. Minden ismeretség nélkül, szakmai alapon kerültem be az egyikhez kb fél év próbálkozás után.
2012. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem gyakorlatom csak úgy van amit a TISZKben és suliban szereztem műhely gyakorlaton szereztem.De az a vicc,hogy négyes lett a vizsgám,tervezőprogramokhoz értek(legalább háromhoz) és még így se nagyon sikerül bekerülni sehova.Elég lehangoló tud lenni a munkanélküliség.
2012. aug. 29. 10:08
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem is , és az édes kevés az a gyakorlat. sőt ano még nyáron is voltam gyakorlaton, de oda nem vettek már vissza. oda állítanak a géphez na megtudod írni a programot, meg mindent vagy nem
2012. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Diákmunkásként kezdtem,gyakornokként folytattam, most ugyanitt vagyok vezető beosztásban, fölöttem már csak a tulajdonos van. Nem volt különösebb állásinterjú, megbeszéltük, hogy felvesz és ennyi a történet. Ilyen szempontból szerencsésnek érezhetem magam, viszont lehet, hogy már nem így csinálnám: valahogy másképp bánnak azokkal az emberekkel, akik idegenből jönnek, mint azokkal, akik szinte gyerekkoruk óta a cégnek dolgoznak és kisujjból rázzák a cég összes ügyes-bajos dolgát. Furcsa mód az "idegeneket" valahogy jobban becsülik...
2012. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!