Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A nyáron végeztem közúti...

A nyáron végeztem közúti közlekedés üzemvitel ellátó logisztika szakon technikusként. Milyen álláslehetőségeket tudnátok mondani nekem?

Figyelt kérdés
Szeptembertől munkanélküli leszek és nem tudom milyen irányban kezdjek el munkát keresni.

2012. aug. 29. 09:45
 1/2 anonim válasza:

szija!

nekem is ilyesmi a szakmám közlekedésüzemviteli száll technikus!. 2008ban végeztem és azóta nem találtam munkát vele! jó lenne nekem is egy kis iránymutatás

2012. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bamika válasza:
Szia én 2013 Májusában végeztem ezt. 1 év állás keresés után felvettek diszpécsernek a Szemereyhez. Próbálj meg a Waberer's vagy ilyen nagy cégek felé érdeklődni ott szoktak keresni.
2014. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!