Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres 1 állatorvos és...

HátÉnKiMás kérdése:

Mennyit keres 1 állatorvos és milyen tanulmányi eredménnyel tanulhat tovább?

Figyelt kérdés

(8-os vagyok)

És ha magán üzlete van akk gondolom többet keres.


2012. szept. 2. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha szeretnél tehén és egyébb állatfajok seggében kutakodni akkor tiéd a pálya! Min jeles tanuló legyél! Ha jó doki leszel megfizetnek, ha nem, hát mellőznek, nem hív senki!
2012. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Hát…

Mennyit keres egy (nem számnév!) állatorvos, (vessző, új tagmondat, nem felsorolás) milyen tanulmányi eredménnyel tanulhat tovább?

8.-os vagyok, de inkább Nyolcadikos vagyok.

És ha magánüzlete (egy szó) van, (vessző, új tagmondat), akkor (elvitte a cica a szó végét?) gondolom, többet keres.

Ha mondjuk zöldséges üzlete van, akkor többet. Vagy kevesebbet. Orvosnak praxisa van és rendelője. És ha nem szerencsés mondatkezdés.

Állandó túljelentkezés van minden orvosi karon. Ha egy ilyen kevéske szöveg leírása gondot okoz, akkor húzzál bele keményen! Biológiával, kémiával mennyi boldogulsz? Ha a tudod a tanítottak 100%-át, az kevés.


(Az én időmben a 8.-os elég volt az életkor meghatározásához. Te most egy nyolcosztályos általános iskola utolsó évét kezded, vagy 12 évfolyamos iskola 8. évfolyamába jár, vagy nyolcosztályos gimnáziumot fejezed be jövőre?

2012. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Én írtam helyesen, és válasz arra a kérdésre, hogy milyen tanulmányi eredmény kell az egyetemhez. Olvasd el újra, ott áll az is: Sokszoros a túljelentkezés, ezért csak maximális pontszámmal és tudással van esélyed bejutni, és sikerrel le is doktorálni. Ez talán nem érdemi válasz, barátom?

A helyesírás pedig azért került szóba a válaszomban, mert arra enged következtetni, hogy talán nem vagy kitűnő tanuló.

Ha orvosként sokat akarsz keresni, nőgyógyásznak menj, szerezz meg a budai praxist, s üzemeltess egy angyalcsináló műhelyt.

2012. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz bekerülni,de belehet.Nagyon keményen kell tanulnod,biológiát,kémiát,és nyelvvizsga sem árt.

De valószínű csak múló szeszély lesz,ahogy minden tizenöt éves álmodozása.Ha nem,akkor hajrá!

Ha magánpraxisod van jól kereshetsz,bár én tudok olyat,aki egy jól menő állatkórházban jobban keresett fixen,mint magánpraxisban.Külföldön állandóan, jó fizetésért el tud helyezkedni egy tehetséges állatorvos.

2012. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!