Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány munkahelyetek volt eddig...

Hány munkahelyetek volt eddig és mióta dolgoztok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

8 évig diákmunkáztam, abból már felsorolhatatlanul sok helyen voltam.


Állandó munkám most lesz az első, épp a munkáltatómra várok.


24 éves vagyok.

2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
6 munkahelyen dolgoztam,most saját vállalkozásom van,nem tudtam napi 8 órát dolgozni,és ugyanazt csinálni,igy is persze szinte ugyanaz van,de nem kell napi 8 órában csinálnom,és az elején első 1-2 évben érdekesnek találtam a munkám,ahogy fejlödött,egyre jobb lett.Most már nem annyira élvezem,tovább ezt már nem lehet fejleszteni,gondolkodom,hogy másvalamibe kezdek,vagy ez mellett mást is vállalkozok,még sajnos nincs határozott ötletem.19 évesen volt az első munkahelyem,voltam nem egyszer munkanélküli is,hónapokig,most 33 vagyok,a vállalkozást 3,5 éve csinálom.
2012. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évig diákmunkát végeztem sok helyen. Eddig egy komoly munkahelyem volt 2,5 évig. Most 1 hónapja dolgozok a 2. munkahelyemen.


23/N

2012. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves korom óta dolgozom. De csak nyaranta. Most vagyok az első munkahelyemen.20 évesen kezdtem,most 21 vagyok.Gyári meló,elég sz*r,de más nincs.:S Azt hiszem inkább visszamegyek tanulni.Amúgy 7 hónapja vagyok a jelenlegi munkahelyemen.
2012. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2012. szept. 2. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

érettségi után egyből elkezdtem dolgozni,azóta 5 munkahelyem volt és szereztem egy bútorasztalos szakmát amit szeretek.

23/F

2012. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

13 éve ugyanott

33/f

2012. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

húhaaa .. volt pár melóhelyem.

17 évesen kezdtem el dolgozni.

- első munkahelyem egy maszek volt. 2 év után kiléptem mert a főnök úgy döntött a szeretője leszek.. csak éppen engem nem kérdezett meg.

-19 évesen szintén maszek a második melóhelyem. 2 napot dolgoztam ott.

-harmadik melóhelyem az Országgyűlési könyvtár lett (Parlament) 5 évig dolgoztam ott. Közben elmentem szülni 20 évesen.

- majd jött egy elektronikai gyár.

- majd a Samsung

- majd portásként dolgoztam egy orvosi rendelőben

- majd szintén portásként egy Szakközépiskolában

- majd takarítottam egy gimnáziumban

- majd egy gyógyszertárban dolgoztam takarítóként

-majd visszamentem a szakmámba dolgozni egy maszekhoz.

- majd kimentem Angliába és takarítottam

- majd szintén a szakmámban dolgozom jelenleg is.

40/N

2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Antimod ***** válasza:
100%
2006-ban, diploma után kezdtem el dolgozni, azóta egyszer váltottam munkahelyet.
2012. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Húha,az Országgyűlési könyvtár nagyon jól hangzik!:) Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 2. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!