Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Igen nemm kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy egy scitec vagy biotec üzletben dolgozhassak, mint eladó?

Figyelt kérdés
Általában, ezekben az üzletekben nagyobb darab, feltételezhetően edzésmúlttal rendelkező emberkéket láttam. Milyen feltétele van, ill. körülbelül mennyi a munkaidő (egy héten) és a kereset?

2012. szept. 3. 20:43
1 2
 1/11 dirtboy válasza:

így van,izom nem árt ha ilyen téren akarsz eladó lenni,kell szakértelem is hogy tudd hogy mit árulsz és hogy tanácsokat is adni tudj ne csak visszajárót és blokkot.

továbbá gondolom eladói,kereskedői szakma is kell.

nem hiszem hogy sokat keresnek egyébként de nem tudom hogy mennyit.

2012. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 JayC válasza:

nem nagyon kell hozzá sajnos szakértelem, nagyon sok boltban tapasztaltam, főleg biotech szaküzletekben, hogy az eladónak halvány fingja sincs róla miről beszél, és a fizikuma is tükrözte a hozzá nem értését, szóval nem tudom miért engednek ilyen embert pult mögé.


fittness pontokban viszonylag hozzáértő emberekkel találkoztam, kellemes csalódás.

2012. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Kenjed-vágjad a témát - és ahogy írták: azért látszódjon, hogy edzel. Legalábbis mikor ilyen helyen vásárolok, egyrészt szeretem, ha látszik a srácon (csajjal még nem találkoztam soha), hogy benne van az "iparban", másrészt (valóban biotech boltban volt velem is) ne katalógusból nézze már ki, hogy miket árulnak.

Jah, és az sem baj, ha nem olyan a stílusod, mint egy drogdílernek és két tőmondatnál többet tudsz egy-egy dologról elmondani. :)

2012. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy válasza:

.Cyan.

gyere a miskolc plázába a biotechbe valamikor vásárolni,láthatsz csajszi eladót.

elég jól érti a dolgát igaz még nem sokat konzultáltam vele.

2012. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok valami konkrétabbat is mondani?:)

Úgy gondolom értek hozzá, de nincs semmilyen papírom. (persze, nem mindegy melyiknél, hiszen utána kellene nézni mindennek előtte)

A gond az, hogy nem vagyok elég "nagy" méretű, az 1éves edzésmúltammal. De valóban számít ez?


u: egy fehérvári biotech üzletben nő is dolgozik, többé kevésbé tudja is a dolgát.

2012. szept. 4. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:

én csajokat látok ilyen üzletekben legtöbbször.

amúgy meg az kell hozzá,hogy az adott bolt nagyon menjen,hogy teljen neki egy minimálbéres alkalmazottra.

mert ezek annyira nem szoktak menni,hogy hirdetést adjanak fel eladó állásra.

vagy a tulaj ül benne,vagy beülteti a csaját,haverját,családtagját.

2012. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egy tápkieg boltban az dolgozhat, akinek eladói végzettsége van. A kérdésedben felsorolt boltok mindegyike maszek. Vagy a márka tulajdonában van és .... de ez mellékes tényező.


Tehát ha meg van az élelmiszer kereskedelmi eladó végzettséged, ha az átlagosnál nagyobb tudásod van a tápkiegek, az ezzel a specifikus tápanyagokkal, ha egy jó nagy mennyiségű szerencséd, és kapcsolataid vannak, akkor jelentkezz.


Plussz pont, ha jól nézel ki, ha vevő barát, kommunatív képességeid vannak. A kereset mint eladó alkalmazott, vayg mint tulaj, vagy mint bérlő, - szóval sok verzió létezik - más és más.


A Biotec boltok szinte mind valamilyen plázában van. Ott a nyitvatartás az szinte éjjel nappal. Ráadásul hétvégén is.

2012. szept. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Még annyi a plázás Biotec boltok a márkatulajdonos tulajdonában van. Tehát ott akik dolgoznak azok valamiylen szerződésben vannak az anyxacéggel, és annak függvényében az eladások mennyisége alapján tudnak pénz keresni.
2012. szept. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mostanában szoktam látni, hogy a biotech is, meg a scitec is pont keres eladókat, esetleg írj nekik, hogy mik a követelmények. Igaz, a scitec most női eladót keres.
2012. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hol láttál ilyen hirdetést?:)
2012. szept. 4. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!